Gatvėse - su internetu susieti automobiliai

 (1)
Automobiliu važiuojantys verslininkai jau nebebus izoliuoti nuo informacijos. Jau 18 mėnesių automobilių gamintojai "General Motors" ir "Ford" kuria technologijas, kurių dėka važiuojantys automobiliu galės susisiekti su įmonės tinklu bei internetu.
"General Motors" padalinys "E-GM" ketina birželį pristatyti balsu valdomus interneto vartus (portalą) "MyOnStar Virtual Advisor", kurių pagalba vartotojai galės pasinaudoti elektroniniu paštu bei informacija internete.

Kirą mėnesį "GM" ketina pristatyti ateities "OnStar" technologiją, pasirodysiančią maždaug per 18 mėnesių. Technologijos dėka vartotojai galės susikurti savo interneto vartų versijas, kurios bus pasiekiamos tiek iš mobilių įrenginių, tiek iš asmeninio kompiuterio.

Šios technologijos, manoma, bus naudingos ne tik vairuotojams, bet ir automobilių gamintojams, galėsiantiems gauti informacijos apie automobilio būklę bei naudojimą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Šaltojo karo metodai: rusų „turistų“ elgesys supykdė ir švedus (33)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 05:30
Šaltojo karo metodai: rusų „turistų“ elgesys supykdė ir švedus
Sputnik/Scanpix
Prieš kelias dienas Švediją nustebino žinia, kad anksčiau nei planuota šalis nusprendė Gotlando saloje stiprinti gynybinius pajėgumus.

Kaip jus galės atleisti iš darbo nuo kitų metų (18)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 05:30
Nuo kitų metų pradžios įsigaliojus naujam Darbo kodeksui, darbdaviai turės daugiau galimybių atleisti darbuotojus – net ir tuos, kuriuos iki šiol atleisti labai sunku, pavyzdžiui, neseniai pagimdžiusias moteris. Kita vertus, teisininkai pastebi, kad ir darbuotojai galės greičiau atsisveikinti su darbdaviu.

Baigėsi pirmoji karšta H. Clinton ir D. Trumpo akistata: kandidatai svaidėsi žaibais atnaujinta 06:19 (17)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 04:16
JAV demokratė Hillary Clinton ir respublikonas Donaldas Trumpas pirmadienį kalbėjo pakeltu tonu ir svaidėsi įžeidimais per ugningus prezidento rinkimų kampanijos debatus, agresyviai stumdami savo liniją dešimčių milijonų amerikiečių rinkėjų akivaizdoje.

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (129)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 23:22
R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos
AP/Scanpix nuotr.
Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Apgaulingos sveikais tituluojamų produktų etiketės: ką iš tikrųjų reiškia populiarūs užrašai (13)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 00:00
Liesi, organiški produktai ir prekės be glitimo – tokie užrašai dažnai patraukia prekybos centrų lankytojų, kuriems rūpi jų sveikata, dėmesį. Kaip bebūtų gaila, tenka pripažinti, kad ant produktų pakuočių sutinkami su jų nauda sveikatai ir maistingosiomis savybėmis susiję užrašai suklaidina net ir labiausiai patyrusius pirkėjus.