"Ford" kompanijos darbuotojai nemokamai gaus kompiuterius

Kompanija "Ford Motor" ketvirtadienį pasiūlė daugiau nei 350 tūkstančių savo darbuotojų visame pasaulyje nemokamai įsigyti "Hewlett-Packard" kompiuterius, spausdintuvus, be to, suteiks ryšį su internetu už mažesnius tarifus.
Anot kompanijos, dirbantieji JAV ir priėmę šį pasiūlymą kompiuterius gaus antrame metų ketvirtyje, visi kiti - per metus. "Hewlett-Packard" iš šio sandėrio uždirbs milijonus dolerių. Interneto ryšį teiks UUNET tinklas, už jį "Ford" darbuotojai mokės po 5 dolerius per mėnesį.

"Ford" atstovai tvirtina, jog šiuo žingsniu siekiama žengti koja kojon su naujųjų technologijų amžiumi, be to, kompanija visada galės susisiekti su savo darbuotojais internetu.

"Ford" darbuotojai gaus kompiuterius su 500 Mhz "Celeron" procesoriumi, 64 MB darbinės atminties ir 15 colių monitoriumi.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (47)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 21:30
Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Iš pavydo atkeršijo geriausiai draugei: ieškau turtingo meilužio ir grupinio sekso (16)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 21:16
Iš pavydo atkeršijo geriausiai draugei: ieškau turtingo meilužio ir grupinio sekso
Shutterstock
Po konflikto su geriausia drauge jauna palangiškė nutarė šiai atkeršyti – internetu prisijungė prie šios paskyros vienoje tik suaugusiems skirtoje svetainėje ir paskelbė, kad ši ieško intymios draugystės. Už pinigus, žinoma.

Šį rudenį – dvigubas virusų kirtis (26)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 20:06
Peršalimas
shutterstock
Ruduo įsibėgėja – darbovietėse, mokyklose, autobusuose daugėja sloguojančių, čiaudinčių, kosinčių žmonių. Virusų pakirsti panevėžiečiai užplūdo gydymo įstaigas. Šiemet ūmių virusinių kvėpavimų takų infekcijos atvejų kaip niekad daug.

Pareiškimas Vilniaus darželyje: tu nesišluostysi užpakalio, kol neatneši popieriaus (234)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 19:43
Rinkliavos darželyje
DELFI koliažas
Į DELFI kreipėsi moteris, neapsikentusi rinkliavų Vilniaus Justiniškių rajone esančiame lopšelyje-darželyje „Pelenė“. Ją papiktino ne tik jos, bet ir įstaigos atstovų elgesys – nesulaukę paramos jie ėmė terorizuoti vaikus.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (45)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 18:42
Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.