Estijos dziudo meistrui - olimpiados bronza

(1)
Pirmąjį medalį Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse Estijai antradienį iškovojo dziudo meistras Aleksejus Budolinas. Jis svorio kategorijos iki 81 kg paguodos turnyre nugalėjo vokietį Florianą Wannerį (Florijaną Vanerį) bei Irano atstovą Kazemą Sarikhanį (Kazemą Sarichanį) ir pelnė bronzos medalį.
Kitas bronzos apdovanojimas šioje svorio kategorijoje atiteko Portugalijos sportininkui Nuno Delgado (Nunui Delgadui).

Olimpiniu čempionu svorio kategorijoje iki 81 kg tapo japonas Makoto Takimoto, finale įveikęs Pietų Korėjos atstovą Cho In-Chul (Čo In-Čulą).

Olimpiados moterų dziudo turnyre antradienį buvo kovojama dėl keturių medalių komplekto svorio kategorijoje iki 63 kg. Aukso medalį iškovojo Prancūzijos sportininkė Severine Vandenhende (Severina Vandenhende), finale nugalėjusi Kinijos dziudo meistrę Li Shufang (Li Šufang).

Bronzos medaliai šioje svorio kategorijoje įteikti Pietų Korėjos sportininkei Jung Sung-sook (Jung San-Suk) ir Belgijos atstovei Gellai Vandecaveye (Želai Vandekavė).