Estijoje mokesčius mokėti galima jau ir internetu

 (1)
Estijos interneto bankų vartotojai jau gali nusiųsti metinių pajamų mokesčių formas elektroniniu būdu, pranešė Estijos mokesčių departamentas.
Bandomasis projektas atliekamas kartu su "Hansapank" ir "Union Bank" bankais, kurių naudojamos technologijos yra saugios ir užtikrina siunčiamų formų privatumą, teigia departamentas.

Didžiausio Baltijos šalyse "Hansapank" banko atstovas spaudai teigė, jog pernai žymiai padaugėjo klientų, norinčių naudotis elektroniniais kanalais vietoj tradicinių pervedimų pačiame banke.

Atstovo spaudai teigimu, iki 80 proc. visų pervedimų "Hansapank" banke atliekama internetu arba automatizuotais telefoniniais atsakovais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Ramino, kad simptomai būdingi daugeliui, o po to nuskambėjo diagnozė – ketvirta stadija (18)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 17:03
Liveta Žiaurytė - akcija Naujojoje Akmenėje
Facebook nuotr.
Neretai vaikams (dažniausiai iki 12 metų) pasireiškia vadinamieji augimo skausmai – dėl greito augimo, ypač po didesnio krūvio, skauda blauzdikaulius ir šeivikaulius. Kai tokie simptomai pasireiškė 16-metei Livetai Žiaurytei, gydytojai tikino per daug nesijaudinti – taip būna daugeliui. Visgi tikroji diagnozė buvo daug baisesnė.

Verslininkams – juodos dienos: tiek bankrotų nebuvo per visą nepriklausomybės laikotarpį (70)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 17:22
Praėjusiais metais Lietuvoje bankrutavo daugiausiai mažmeninės prekybos įmonių per visą nepriklausomybės istoriją – 259-ios. DELFI kalbintas verslininkas teigia, kad smulkiam mažmeninės prekybos verslui kaip niekada sunku ir greitai jo gali išvis nebelikti, tačiau ekspertai situacijos nedramatizuoja ir tikina, jog tai – natūralūs procesai.

Parduotuvėje nuvirtusios skalbyklės istorijoje – atomazga vaizdo įraše matyti, kaip vaikai laksto parduotuvėje

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 18:14
Parduotuvėje nuvirtusios skalbyklės istorijoje – atomazga
Bendrovės nuotr.
Prekybos tinklo „Avitela“ parduotuvėje Šiauliuose vaikui imant balioną nuvirtusios skalbyklės istorijoje aiškėja, kad mamai už parduotuvės praradimus mokėti nereikės.

Prieš Lietuvoje gyvenančią etiopę – emigranto rasistinis išpuolis (405)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 15:39
Eskedar Maštavičienė ir Laurynas Mickus
DELFI montažas
Iš Etiopijos dėl šalyje siaučiančių neramumų į Lietuvą emigravusi ir sėkmingai Vilniuje šeimą sukūrusi 31 metų Eskedar Maštavičienė tapo žiauraus rasistinio išpuolio auka – ją dėl kūno spalvos įvairiais įžeidžiančiais ir žeminančiais žodžiais išvadino trumpam į tėvynę iš Jungtinės Karalystės grįžęs emigrantas.

Klientas atskleidė „Tele2“ naujovės spragą (4)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 17:49
Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas Mantas, kurio vardas ir pavardė redakcijai yra žinomi.