"Ericsson" diegia "Bluetooth" technologiją

Ryšio paslaugų tiekėjas "Ericsson" pirmadienį pristatė asmeninio kompiuterio plokštės ir mobilaus telefono prototipą, kuriame įdiegta "Bluetooth" technologija.
"Bluetooth" plokštė, jungiama prie nešiojamų kompiuterių, užtikrina belaidį duomenų perdavimą tarp nešiojamo kompiuterio ir mobilaus telefono.

Kaip pranešė kompanija, įtaisas pateks į rinką 2000 metų pabaigoje.

Technologijos prototipas "Bluetooth Home Base" leis mobiliems telefonams "Ericsson T36" ir R520 automatiškai prijungti prie fiksuotų telefono linijų, kuomet jie yra už ryšio zonos ribų. Apie įsigijimo sąlygas nebuvo pranešta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Konservatorių „maištininkai“ prisipažino, ko iš tiesų nori (92)

2016 spalio mėn. 28 d. 14:29
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gretose buvo kilęs nedidelis nerimas, pavadintas maištu. Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pakvietė konservatorius kalbėtis apie galimą koaliciją, konservatorių vadovybė metė kamuolį atgal išdėstę savo pozicijas.

Tuo sunku patikėti: paviešino, kiek uždirba papildyta  (333)

2016 spalio mėn. 28 d. 13:08
Tuo sunku patikėti: paviešino, kiek uždirba
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Penktadienį Vilniuje, Kudirkos aikštėje, piketą surengę mokslininkai piktinosi ubagiškais atlyginimas ir siekė atkreipti dėmesį į žeminančią mokslininko padėtį Lietuvoje.

R. Lukaitytė-Vnarauskienė. Kokioje Lietuvoje laimėjo R. Karbauskis? (415)

2016 spalio mėn. 28 d. 12:04
Visas feisbuskas net loštelėjo po to, kai žalioji banga antrajame rinkimų į Seimą ture tiesiog nušlavė konkurentus ir laimėjusi daugumą vienmandačių, kuriose varžėsi, į Seimą pateko turėdama jau senokai parlamente matytą daugumą. 56 mandatai iš 141.

Artėjame prie ribos? Būstų pardavimas pakilo į 2007-ųjų aukštumas (45)

2016 spalio mėn. 28 d. 13:51
Butų ir namų pardavimo apimtys Lietuvoje pakilo į naujas aukštumas ir šių metų rodikliai yra aukščiausi nuo pat 2007-ųjų metų.

Kviesti Lietuvos sirgalių atvykę Izraelio pasiuntiniai viliojo ir Š. Jasikevičių (1)

2016 spalio mėn. 28 d. 14:56
Pini Gershonas
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Penktadienį Lietuvos ir Izraelio krepšinio vadovai susitiko paspausti rankų ir pasikeisti mandagumo frazėmis. Dvi krepšinio federacijos tapo partnerėmis: žydai pasirinko lietuvius savo varžovais Tel Avive vyksiančiame Europos čempionato grupių etape. Bet spaudos konferencija, kurioje oficialiai paskelbta apie bendradarbiavimą, turėjo netikėtą pabaigą.