"Encarta" žodynas - nemokamai internete

 (4)
Korporacija "Microsoft" ketina internete paskelbti "Encarta World English" žodyną, kuriuo bus galima naudotis nemokamai.
Žodynas bus identiškas tam, kuris platinamas kompaktiniame diske, jame bus žodžių aprašymai, garsinis tarimas, žodžių kilmė ir kt. duomenys. Žodynas bus paskelbtas balandžio 17 dieną.

Kiek anksčiau šį mėnesį buvo nutraukta popierinio Oksfordo anglų kalbos žodyno varianto leidyba. Dabar juo bus galima naudotis tik internete, tiesa, mokant mokestį. "Microsoft" ir toliau leis "Encarta" žodyną kompaktiniuose diskuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Švietimo ministrės A. Pitrėnienės „ačių“ juokina feisbuką (342)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 21:12
„Ačiū“ - lietuviškas žodis, kurio rašymo ypatumų mokomės pirmose mokyklos klasėse. Šis žodis rašomas su raide „ū“, tačiau ši taisyklė ne kiekvienam įkandama. Tačiau, kai klaida „puošia“ švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės rinkiminės kampanijos lankstinukus, tai užsuka pašaipų virtinę.

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (18)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 23:22
R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos
AP/Scanpix nuotr.
Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (165)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 20:30
Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Paslaptingas Jupiterio palydovas turi vandens, bet gyvybė nepatvirtinta (14)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 21:30
Europa. Menininko interpretacija
NASA nuotr.
Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) pirmadienio vakarą (Lietuvos laiku 21.00) surengė konferenciją ir pristatė administracijos kosminio teleskopo „Hubble“ tyrimų rezultatus, susijusius su Saulės sistemos planetos Jupiterio palydovu – Europa.

„Senekos dienos“ kūrėjas K. Vildžiūnas: esu pats pirmas savo filmo aktorius

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 22:28
Kadras iš filmo "Senekos diena"
Filmo kūrėjų nuotr.
Rugsėjo 30 dieną Lietuvos kino teatrai pradės rodyti naujausią režisieriaus Kristijono Vildžiūno filmą „Senekos diena“. Trijų dalių kūrinys su prologu prisimins kartą, kuri brendo istorinių permainų metais, ir lietuviškai kino personažų galerijai pateiks dar vieną neįprastą herojų.