“eBay” ieško teisybės

JAV apygardos teismo teisėjas ketina priimti sprendimą apriboti svetainės “Bidder’s Edge” galimybes atlikti paiešką “eBay” aukcionuose ir pateikti paieškos rezultatus savo svetainėje.
“Problema egzistuoja: tai, ką daro “Bidder’s Edge” sulėtina “eBay” tarnybinių stočių darbą, be to, tai buvo atliekama be leidimo”, teigė teisėjas. “Bidder’s Edge” naudoja programinę įrangą, kurios pagalba atliekama paieškai “eBay” svetainėse ir surenkama informacija apie aukcionuose parduodamas prekes.

“Bidder's Edge” pateikia paieškos rezultatus ir trumpus aprašymus bei nuorodas, kur galima rasti išsamesnę informaciją.

Paieška gali trukti nuo keliolikos sekundžių iki kelių valandų, o tai, “eBay” teigimu, apkrauna kompiuterius bei padidina tikimybę, jog informacija “Bidder’s Edge” svetainėje bus netiksli.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (440)

2016 spalio mėn. 21 d. 17:52
Gabrielius Landsbergis su žmona Austėja
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Lietuvą palieka ne tik juodadarbiai: žmonės sutrinka išgirdę siūlomus atlyginimus (7)

2016 spalio mėn. 21 d. 19:23
Lietuvą palieka ne tik juodadarbiai: žmonės sutrinka išgirdę siūlomus atlyginimus
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Nėra nieko blogo išvykti studijuoti į užsienį, atvirkščiai – jaunuoliai ten pasisemia vertingos patirties ir žinių. Tačiau nemaža dalis ten išvykusių žmonių po studijų nebegrįžta į Lietuvą, o nusprendžia kurti savo gyvenimą svečioje šalyje. Ekspertų teigimu, Lietuva daro per mažai, kad šią situaciją pataisytų.

Lenkų gynybos ministras: Egiptas pardavė Rusijai „Mistral“ laivus už 1 dolerį (110)

2016 spalio mėn. 21 d. 18:47
Lenkijos gynybos ministras teigė turintis informacijos, kad Egiptas pardavė du Prancūzijos pagaminus „Mistral“ laivus Rusijai už simbolinę 1 dolerio kainą, praneša naujienų agentūra AP.

Kubietišką barą įkūrė buvusioj bombų slėptuvėj: vilioja nušiurusia prabanga ir aistringais šokiais (3)

2016 spalio mėn. 21 d. 19:15
Aistringi šokiai netradicinėje aplinkoje – tokius vakarus renkasi kitokiems pasilinksminimams subrendusi publika. Nors dar metų neskaičiuojanti pasilinksminimų vieta pramogaujančius vilniečius ištraukia iš populiariojo sostinės centro, čia skambantys lotyniški ritmai nukelia dar toliau – tiesiai į saulėtąją Kubą.

Bręsta sugrįžimas į Europą? D. Motiejūnu rimtai domisi D. Blattas (25)

2016 spalio mėn. 21 d. 18:09
Donatas Motiejūnas
Twitter nuotr.
Klubo NBA niekaip nesugebantis rasti Donatas Motiejūnas atsidūrė Eurolygos ekipų radare. Skelbiama, kad 26-erių metų 213 cm ūgio lietuvis patraukė Stambulo „Daruššafaka“ klubo, kurį treniruoja Davidas Blattas, dėmesį.