D.Žiliūtė ir E.Pučinskaitė - pirmame dešimtuke

(4)
Šeštadienį Sidnėjaus olimpiados moterų dviračių asmeninėse lenktynėse Lietuvos dviratininkėms - Dianai Žiliūtei ir Editai Pučinskaitei - nepavyko iškovoti medalių. 31,2 km atskiro starto lenktynes laimėjo olandė Leontien Zijlaard (Leontjen Zijlard), distanciją nuvažiavusi per 42 minutes.
Antra, nugalėtojai finiše pralaimėjusi 37 sekundes, liko amerikietė Mari Holden (Meri Holden).

Olimpiados bronzos medalį iškovojo 42-erių metų Prancūzijos dviračių sporto veteranė Jeannie Longo (Žani Longo), atsilikusi nuo čempionės 52 sekundėmis.

D. Žilūtė, nugalėtojai pralaimėjusi 1 minutę ir 39 sekundes, liko devinta, o E. Pučinskaitė - dešimta. Ji Olandijos dviratininkei pralaimėjo 1 minutę ir 48 sekundes.

Iš viso lenktynėse startavo 23 dviratininkės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aktualijos

Rožyno gyventojai: tragediją buvo galima nujausti (372)

2017 balandžio mėn. 23 d. 11:44
Rožyno gyventojai: tragediją buvo galima nujausti
Sekundė.lt
Policija toliau intensyviai ieško naktį Panevėžyje, Rožyno mikrorajono parkelyje tris jaunuolius lazdomis talžiusių ir vieną jų užmušusių žudikų. Vietos bendruomenė šokiruota: tragedija įvyko individualių gyvenamųjų namų pašonėje. Brutalių užuolikų aukomis tapę jaunuoliai – tos pačios Rožyno seniūnaitijos gyventojai.

Londono maratone – įspūdingas D. Lobačevskės pasirodymas (23)

2017 balandžio mėn. 23 d. 14:03
Sekmadienio rytą Anglijos sostinėje buvo duotas startas 36-ajam Londono maratonui, kuriame savo jėgas išbandė ir viena Lietuvos atstovė Diana Lobačevskė. Mūsiškė tarp elitinių bėgikų nepasiklydo ir finišo liniją kirto 12-a!

Šios nuotraukos slepia kraupią ligą: ją išgyvenus, gyvenimas nebebūna toks pat (9)

2017 balandžio mėn. 23 d. 13:12
Visame pasaulyje garsi fotomenininkė ir vaikų teisių ambasadorė Anne Geddes Vilniaus Vaikų ligoninėje pristatė fotografijų ciklą „Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“.

Nuo suolo kilti turėjęs J. Valančiūnas nesikrimto: viskas – dėl komandos (9)

2017 balandžio mėn. 23 d. 11:52
Dwane'as Casey ir Jonas Valančiūnas
DELFI montažas / Getty Images
Jonas Valančiūnas pirmą kartą šiame sezone rungtynes pradėjo sėdėdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio. Prie sienos priremtas Toronto „Raptors“ treneris nusprendė imtis permainų, kad susigrąžintų pranašumą serijoje su Milvokio „Bucks“ – 24-erių lietuviui skyrė specialią užduotį. Ir su ja centras iš Utenos susitvarkė sėkmingai.

Apstulbino draudikų pasiūlymas dukrai: kas čia vyksta? (178)

2017 balandžio mėn. 23 d. 07:50