D.Kedžio gerbėjus vilioja politika

 (1477)
Neringai Venckienei savaitgalį pareiškus, kad ji sieks politikės karjeros, jei bus pašalinta iš teisėjų luomo, sujudo jos velionio brolio Drąsiaus Kedžio gerbėjai ir politikos užribyje atsidūrę veikėjai, rašo „Lietuvos rytas“.
Neringa Venckienė
© A.Solomino nuotr.

Kauno pedofilijos skandalas gali lemti dar vienos neaiškios partijos, kuri dengdamasi skambiais šūkiais mėgins patekti į valdžią, atsiradimą. "Jeigu N.Venckienė eis į politiką, kurs partiją, paskui ją žengsiu ir aš", - vakar "Lietuvos rytui" prisipažino dukart už mašinų vagystes teistas 37 metų jonaviškis Andrejus Lobovas.

Partijas dažnai keisdavusi buvusi aktorė Nijolė Oželytė internete paragino N.Venckienę dalyvauti 2011-ųjų vasarį vyksiančiuose Seimo nario rinkimuose vienmandatėje Marijampolės apygardoje.

N.Oželytė "Lietuvos rytui" pirmadienį pareiškė, kad mielai lydėtų N.Venckienę į susitikimus su būsimais rinkėjais.

Prie N.Venckienės ketina prisišlieti ir daugelis kitų politikos užribyje atsidūrusių veikėjų, kurių tikslas - vėl atsidurti visuomenės dėmesio centre.

"Geriausia gynyba - puolimas. Toks įspūdis susidaro, perskaičius žiniasklaidoje apie teisėjos N.Venckienės planus dalyvauti politinėje veikloje, jeigu ji netektų darbo teisme. Galbūt tokiais pareiškimais ji siekia išsaugoti darbą teisme?" - sako Vytautas Dumbliauskas, politologas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Danų sėkmės receptas: atsisveikino su „Ikea“, ketina augti 4 kartus (22)

2017 gegužės mėn. 27 d. 00:12
Jensas Lonbergas Andersenas
DELFI / Modesta Meškė
Lietuvoje greitai neapsimokės vystyti žemą pridėtinę vertę kuriančių ūkio šakų, todėl verslui pats metas pagalvoti apie tai, kaip pasirengti artėjantiems iššūkiams.

Po sekso skandalo į paviršių ėmė lįsti kitos Panevėžio teatro vadovo nuodėmės (88)

2017 gegužės mėn. 27 d. 00:07
Iš kairės Linas Zaikauskas su žmona Margarita bei tuomečiu kultūros ministru Šarūnu Biručiu
Organizatorių archyvas
Jauna aktorė, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovą Liną Marijų Zaikauską apkaltinusi seksualiniu priekabiavimu, teatre atvėrė Pandoros skrynią. Būrys teatre dirbusių ir po konflikto su L Zaikausku įstaigą palikusių aktorių kreipėsi į Kultūros ministeriją su liudijimais, kaip teatre elgėsi ir kokių seksualinių fantazijų turėjo jo vadovas.

IT saugumo ekspertas įspėja: netrukus Lietuva gali tapti taikiniu (115)

2017 gegužės mėn. 26 d. 21:15
CyberGym
Bendrovės archyvas
Vienas iš kibernetinės apsaugos bendrovės „CyberGym“ steigėjų ir vadovas Ofiras Hasonas viešėdamas Vilniuje kalbėjo apie kibernetines atakas ir ragino su grėsmėmis susipažinti iš anksto, kad su jomis susidūrus nekiltų panika.

Vairuotojos viešnagė Vilniuje baigėsi prastai: klyksmai, keiksmai, antrankiai ir areštinė (46)

2017 gegužės mėn. 27 d. 04:48
Vairuotojos viešnagė Vilniuje baigėsi prastai: klyksmai, keiksmai, antrankiai ir areštinė
DELFI / Erikas Skardžius
Vėlų penktadienio vakarą Vilniuje kelių policija vėl surengė reidą. Nakties „pažiba“ tapo akivaizdžiai stipriai neblaivi jauna moteris, kuri atsisakė tikrintis girtumą ir elgėsi taip, kad ją teko surakinti antrankiais ir uždaryti į areštinę.

Tailande savo rojų kurianti lietuvių pora: kainos čia nedvigubėja ir netrigubėja kaip Lietuvoje (84)

2017 gegužės mėn. 26 d. 20:33
Ar kada nors svajojote viską mesti ir išvažiuoti gyventi ten, kur šilta, niekada nesninga, o vakarais galima sumerkus kojas į jūrą valgyti egzotinius vaisius? Būtent taip padarė pora – Mantas Pralgauskas ir Rasa Skridailaitė – nusprendusi savo kasdienybę kurti Tailande, šalyje, kurią lietuviams vis sunkiau vadinti egzotine.