DELFI atidaro penktus interneto vartus

 (12)
Gegužės 16 dieną Baltijos valstybėse pirmaujantis interneto paslaugų teikėjas DELFI atveria dar vienus interneto vartus, kurie bus skirti rusakalbiams Estijos gyventojams. Kartu su estišku, latvišku, lietuvišku bei tokiu pat rusišku portalu Latvijoje, tai jau penktieji DELFI interneto vartai.
Rus.delfi.ee
“Kadangi tarp Estijos interneto portalų vyksta gana agresyvi konkurencinė kova, tai mūsų šalies rusakalbė visuomenės dalis yra likusi be savo “internetinės aplinkos”.

"Estijoje internetu naudojasi apie 70-80 tūkst. žmonių, kurie estiškai nekalba ir neskaito. Tarp jų daug jaunų žmonių, kuriems kompiuteriai ir internetas – viena iš nedaugelio galimybių tobulėti. Norime jiems pasiūlyti tokią aplinką, kuri leistų ne tik jiems, bet ir patiems estams geriau suprasti šalia gyvenančių žmonių poreikius”, sakė DELFI marketingo vadovas Alanas Sombri.

Pasak jo, rus.delfi.ee, siūlys savo lankytojams pastoviai atnaujinamas naujienas ir galimybes patiems internautams komentuoti įvykius.

Jiems taip pat bus siūlomos “mano DELFI” paslaugos, oro prognozės, horoskopai ir kompiuteriniai žaidimai.

“DELFI Online” klientai galės naudotis pirmąja rusiška elektroninio pašto programa.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Po problemų šeimoje nutarė gėdingai atsipalaiduoti: tai – mano gyvenimo tragedija (15)

2016 spalio mėn. 25 d. 23:17
Artūras Čivilis ir advokatas Stanislovas Nalivaika
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Žalingų įpročių neturintis ir sveiką gyvenseną propaguojantis 39 metų vilnietis Artūras Čivilis po šeimoje kilusių problemų nutarė atsipalaiduoti, tačiau vyras pasirinko tokį būdą, kuris kitus turėtų mažų mažiausiai šokiruoti.

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (173)

2016 spalio mėn. 25 d. 21:52
Kęstutis Smirnovas (kairėje) ir Algirdas Butkevičius
DELFI montažas
Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Fantastiškai žaidęs R. Berankis patiesė ketvirtą pasaulio raketę! mačo statistika (219)

2016 spalio mėn. 25 d. 18:51
Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis (ATP-91) antradienio vakarą Bazelyje, Šveicarijoje, vykstančio ATP „World Tour 500“ turnyro „Swiss Indoors Basel“ pirmame rate centriniame korte metė iššūkį ketvirtai pasaulio raketei 25-erių metų Kanados atstovui Milošui Raoničiui.

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (28)

2016 spalio mėn. 25 d. 21:44
Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Pasiūlė receptą R. Karbauskiui, kaip kovoti su emigracija (288)

2016 spalio mėn. 25 d. 21:00
Kai namas dega, ne laikas ginčytis, kam kuri jo dalis priklauso, ar kurioje vietoje kieme kepti barbekiu. Partijos turėtų nustoti kaltinti viena kitą ir sudarę „vaivorykštės“ koaliciją kartu spręsti emigracijos ir kitas svarbiausias šalies problemas.