Death.com: laidojimo namai žengia į internetą

Singapūre laidojimo namai žengia į internetą.
Viena kompanija pasauliniame kompiuterių tinkle pradėjo siūlyti savo paslaugas, įskaitant ir kremavimo urnų rezervavimą.

Ji Le atminimo parkas, atversiantis “duris į dangų” 2001-ųjų liepą, galės priglausti 80 tūkst. urnų. Tuo tarpu jį aptarnaujanti svetainė be kita ko savo klientams elektroniniu paštu primins (jei kartais šios datos pasimirštų) apie artėjančias giminaičių mirties metines.

Kompanijos siūlomos vietos urnoms kainuos nuo 5 tūkst. iki 10 tūkst. Singapūro dolerių (maždaug nuo 12 tūkst. iki 23 tūkst. litų).

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Pasaulio paranoja pasitvirtino – V. Putinas nejuokauja ir pradeda Šaltąjį karą (1160)

2016 spalio mėn. 22 d. 12:30
Vladimiras Putinas
Sputnik/Scanpix
Pernai išleistoje Michailo Zygaro knygoje „Visi Kremliaus vyrai“ pateikta daug išmintingų pastebėjimų apie JAV ir Rusijos santykius, dauguma jų grįsti pastaruosius metus tuos santykius kūrusių Amerikos architektų įžvalgomis.

Vilnietė nebeištvėrė ir papasakojo apie ligą, dėl kurios išprašo iš sporto salės, baseino ir net troleibuso (46)

2016 spalio mėn. 22 d. 15:09
Rita Asakavičiūtė žvyneline serga jau nuo trejų metų. Vilnietės teigimu, optimistinis jos būdas neleido ligai jos palaužti psichologiškai, tačiau istorijos, kurias ji girdi iš kitų pacientų, gniaužia kvapą. Šia liga sergantys žmonės kasdien susiduria ne tik su smerkiančiais žvilgsniais, bet ir su patyčiomis ir netolerancija.

Viešai darbo paprašęs 52-ejų vyras: aš negaliu patikėti (271)

2016 spalio mėn. 22 d. 11:08
Viešai darbo paprašęs 52-ejų vyras: aš negaliu patikėti
A.Stackevič nuotr.
Dar ketvirtadienį ašaras dėl sunkios gyvenimo lemties – darbo metu prarastų kairės rankos pirštų, sugadintos sveikatos ir skurdo – ašaras liejęs 52-ejų Artūras dabar netveria džiaugsmu. Jo prašymas buvo išgirstas.

J. Valančiūnui – negailestinga kritika: atrodo, kad jis regresavo (4)

2016 spalio mėn. 22 d. 16:05
Jonas Valančiūnas ir Toronto „Raptors“ naująjį sezoną pasitinka tikrai ne tokiomis nuotaikomis, kokiomis norėtų – paskutinėse ikisezoninėse rungtynėse kanadiečiai net 82:119 neprilygo Vašingtono „Wizards“ komandai, o lietuvis gavo skaudžių pamokų nuo Marcino Gortato.

Lietuvių išradimas sulaukė tarptautinės sėkmės (22)

2016 spalio mėn. 22 d. 14:29
Vytautas Getautis
R.Guigos nuotr.
Kauno technologijos universitetą (KTU) pasiekė gera žinia. Profesoriaus Vytauto Getaučio su komanda ir Šveicarijos fizikais sukurtų medžiagų, skirtų naujos kartos Saulės elementams, patentą įsigijo viena Japonijos kompanija.