Dauguma vartotojų iki 2002-ųjų prie interneto jungsis belaidžiu ryšiu

Iki 2002-ųjų pabaigos pasaulyje bus daugiau interneto vartotojų, kurie jungsis belaidžiu ryšiu, nei antžeminiais kanalais, prognozuoja IDC.
Šiuo metu daugiau kaip 40 mln. namų JAV turi ryšį su internetu, tačiau besinaudojančių mobiliaisiais telefonais yra beveik dvigubai daugiau.

Iki 2001-ųjų vidurio visi mobilieji telefonai taps suderinami su WAP protokolu, taigi žmonių, prie interneto besijungiančių belaidžiu ryšiu, gerokai padaugės, teigia IDC analitikas Iainas Gillottas.

Gilliotto teigimu, tokie pasikeitimai turės didelės įtakos interneto vadybininkams bei svetainių internete kūrėjams, mat informaciją reikės pritaikyti pateikimui mažuose mobiliųjų telefonų ekranuose. Jo manymu, greičiausiai teks kurti dvi skirtingas svetaines, vieną jų – vartotojams, besinaudojantiems asmeniniais kompiuteriais, kitą – mobiliais įrenginiais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (89)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (87)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (76)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (32)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (319)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.