Daugėja “Napster” pasekėjų

Nepaisant “Napster” iškeltos bylos, internete atsiranda vis daugiau svetainių, sekančių šios be galo populiarios apsikeitimo muzikos failais programinės įrangos pėdomis.
Buvusio Holivudo agento Michaelo Ovitzo ir maisto prekių parduotuvių tinklo magnato Rono Burkle įkurta svetainė Scour.net turbūt yra geriausiai žinoma rinkos naujokė. Praėjusį mėnesį svetainė ėmė teikti paslaugą “Scour Exchange”, leidžiančią keistis įvairiausiais daugialypės terpės failais.

"GigaBeat" sukūrė muzikos paieškos sistemą HTML aplinkoje, todėl vartotojams nereikia siųstis papildomos programinės įrangos. Netrukus kompanija žada pristatyti visiškai atnaujintą svetainę.

Atsižvelgdami į investuotojų, kūrėjų bei interneto vartotojų susidomėjimą technologija, apžvalgininkai teigia, jog kelio atgal nebėra. “Atlikėjams ir leidybinėms kompanijoms iš tiesų teks ieškoti kitų pajamų surinkimo modelių”, perspėja vienas analitikų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Bilotaitė už straipsnį atleidžia iš darbo politologą V. Sinicą (111)

2016 spalio mėn. 27 d. 15:24
Vytautas Sinica, Agnė Bilotaitė
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Seimo narė Agnė Bilotaitė atleidžia iš padėjėjo pareigų politologą Vytautą Sinicą. Politikė teigia, kad keliai išsiskiria dėl to, kad V. Sinica viešai reiškia su ja nesuderintą nuomonę apie partiją, bet daugelis žmonių tokią nuomonę tapatina su jos pačios pozicija.

Taromatai – ne visiems: kreipiasi, kad pakeistų situaciją

2016 spalio mėn. 27 d. 15:44
Taromatai – ne visiems: kreipiasi, kad pakeistų situaciją
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Daugiau nei pusmetį šalyje veikiantys taromatai diskriminuoja neįgaliuosius. Tai konstatavo Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

R. Karbauskis: apgailestauju, kad Lietuvos gyventojams tenka to klausytis (14)

2016 spalio mėn. 27 d. 15:39
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Plati vyriausybė, kurią sudarytų „valstiečiai“, socialdemokratai ir konservatoriai, būtų geriausias spendimas Lietuvai, LRT RADIJO laidoje tvirtino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Baisūs įtarimai: vaiką ramino psichotropiniais vaistais darželio atstovės komentaras (108)

2016 spalio mėn. 27 d. 14:36
Trečiadienio popietę į Kauno klinikų vaikų Skubios pagalbos skyrių atgabentas dviejų metų vaikas, kuris, kaip įtariama, buvo apsvaigintas psichotropinėmis medžiagomis. Kaip DELFI informavo Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas, profesorius Rimantas Kėvalas, pacientas atgabentas tiesiai iš vaikų darželio.

Keičiasi reikalavimai naujiems pastatams (1)

2016 spalio mėn. 27 d. 15:08
Lietuvoje naujai statomi pastatai nuo lapkričio mėnesio turės būti ne žemesnės kaip A energinio naudingumo klasės. Toks reikalavimas įsigalioja nuo šių metų lapkričio 1 dienos, rašoma pranešime spaudai.