"C gates" kabelinė televizija dar

 (3)
"C gates" kabelinė televizija dar šį pusmetį žada abonentams interneto ryšio paslaugas kabelinės televizijos tinklais be mokesčio telekomui.
Konkurentai pripažįsta, kad ji turi galimybių perimti dalį interneto, tačiau dėl to didelių nuostolių jie nepatirs, nes rinkos segmentas, į kurį taikosi "C gates", nėra gausus.

Mindaugas Pranskevičius, UAB "Informacijos tiltas" direktorius, mano, kad "C gates" verždamasi į interneto rinką be subsidijų nešsivers. Mat optinė technologija yra gana brangi, klientas, norėdamas ją naudoti internetui, turės įsigyti modemą, kurio savikaina – 1.000 Lt.

Juozo Šarkaus, "C gates" ženklą apimančių dviejų bendrovių UAB "Kabeliniai ryšių tinklai" ir UAB "Trigeris" direktorių valdybos pirmininko, teigimu, "C gates" kabelinės televizijos optiniai kabeliai išraizgyti 10-yje Vilniaus mikrorajonų.

UAB "Trigeris" aptarnauja miegamųjų rajonų – Pašilaičių, Justiniškių, Viršuliškių, Karoliniškių ir Lazdynų – gyventojus, o "Kabeliniai ryšių tinklai" – Vilkpėdės, Naujamiesčio, Senamiesčio, Naujininkų ir Rasų.

"C gates" abonentų skaičius 1999 m. sudarė 10.000. Anot p. Šarkaus, potencialių klientų yra 40.000. Dar šių metų pirmoje pusėje "C gates" abonentams žada leisti prisijungti prie interneto per kabelinės televizijos tinklą, o pasibaigus "Lietuvos telekomo" monopoliui – siūlyti ir fiksuotojo telefono ryšio alternatyvą.

"Žinodami mūsų perpektyvas klientai dažniau renkasi mus, o ne eterinę televiziją, – sako p. Šarkus. – Šiuo metu per mėnesį prie mūsų tinklo prisijungia apie 400 abonentų, pernai jų padaugėjo 15%."

"Pagal tai, ką yra padaręs "C gates" šiuo metu, techniškai internetą gali pasiūlyti tik Viršuliškių ir Vilkpėdės gyventojams", - sako Valerijus Belakas, UAB "Vinita", kaip ir "C gates" turinčios licenciją užsiimti kabeline televizija Karoliniškėse, Lazdynuose ir Viršuliškėse, direktorius.

"Verslo Žinios"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Išskirtiniai vaizdai: nepagražinta Vilniaus taboro realybė (44)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 13:23
Išskirtiniai vaizdai: nepagražinta Vilniaus taboro realybė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
„Pati populiariausia medžiaga, kuri pardavinėjama, yra heroinas. Tačiau šiuo metu jis maišomas su vaistais nuo kosulio ir žiurkių nuodais, kad kuo daugiau pelno būtų. Čia žmonės nuolat miršta ir miršta“, – tiesą į akis drėbė Vilniaus romų tabore apsilankęs Marekas, buvęs narkomanas.

Šiemetinis švenčių laikotarpis – paskutinis palankus atostogaujantiems (6)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 14:01
Šiemetinis švenčių laikotarpis – paskutinis palankus atostogaujantiems
Vida Press
Nemažai darbuotojų vieną atostogų dalį tradiciškai išnaudoja per didžiąsias šventes tarp Kalėdų ir Naujųjų metų. Šiemet metų gale išeiginių bus mažiau nei pernai, tačiau pasinaudojus dabartine tvarka poilsio laiką dar galima pasiilginti. Dėl naujo Darbo kodekso kitąmet to padaryti neišeis.

Pasmerktos derybos Sirijoje: išspręsti krizę yra tik dvi galimybės (15)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 14:08
Pastarųjų paliaubų Sirijoje žlugimas nieko neturėtų stebinti, žurnale „The National Interest“ rašo Antounas Issa. Tiesą sakant, dauguma stebėtojų pesimistiškai vertino susitarimą dar iki tol, kai jis įsigaliojo rugsėjo 12 d. Nepaisant pastarojo meto amerikiečių, Jungtinių Tautų ir Rusijos pareigūnų patikinimų, kad paliaubas dar galima išgelbėti, sunku įsivaizduoti, kaip tai būtų įmanoma ir kiek tokios atnaujintos paliaubos tęstųsi.

Degalų kainos akciją paskelbusioje degalinėje – automobilių eilė (39)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 12:05
Degalų kainos akciją paskelbusioje degalinėje – automobilių eilė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Degalinių tinklas „Stateta“, švęsdamas dvejų metų Vilniaus degalinės gimtadienį, penktadienį vienai valandai visų degalų kainas sumažino perpus, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Ilsėkis ramybėje, Ramzi: po to, kas įvyko, negaliu tylėti (84)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 14:19
Ilsėkis ramybėje, Ramzi: po to, kas įvyko, negaliu tylėti
Koliažas (Pasienis.lt, VSAT nuotr.)
Paprastai, kai įvyksta visokie keisti, nemalonūs, baisūs ar tiesiog įžūlūs įvykiai Lietuvos padangėje, nesistengiu pulti, draskyti, engti ar užgaulioti nusikaltusios pusės – „paverdi“ savo viduje ar padiskutuoji su bendradarbiais ir atvėsti. Na, bet pastarųjų dienų įvykiai su Komskiais... neleidžia tylėti.