Bushą parodijuojanti svetainė veiks

 (1)
Federalinė rinkimų komisija atmetė kandidato į JAV rezidentus George W. Busho rinkimų štabo skundą dėl Teksaso gubernatorių parodijuojančios svetainės.
G.Busho rinkimų štabas apskundė Masačiūsetso valstijoje gyvenantį Zacką Exley ir jo svetainę gwbush.com. Svetainėje daugiausia pateikiami gandai apie tai, jog Bushas jaunystėje nelegaliai vartojo narkotikus. Anot skundo, svetainė veikia kaip politinis komitetas, todėl turėtų registruotis ir atskleisti savo finansuotojus pagal įstatymus.

Z.Exley teigė, jog jo tikslas nėra paveikti rinkimų rezultatus, o tiesiog išsakyti savo nuomonę apie praeities “paklydimus”.

Atsakydama į skundą Rinkimų komisija teigė neradusi “įrodymų ketinimams” pažeisti įstatymus ir pareiškė, jog šis reikalas “yra mažiau reikšmingas nei kiti atvejai, kuriuos turi išnagrinėti komisija”.

Z.Exley svetainė yra viena iš daugelio, kurios primena oficialias, tačiau neturi jokio ryšio su konkrečia partija ar politiniu veikėju.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (948)

2016 spalio mėn. 27 d. 19:27
Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (17)

2016 spalio mėn. 27 d. 23:02
Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Prasideda nauja agitavimo taupyti šilumą banga: ką verta apie ją žinoti (87)

2016 spalio mėn. 27 d. 20:32
Šilumos skaitikliai ir dalikliai gali prisidėti prie mažesnių sąskaitų už šildymą. „Bet jei pastatas kiauras, jie nepadės“ – sako pastatų administravimo įmonės „Mano būstas“ Energijos taupymo grupės vadovas Donatas Karčiauskas.

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (168)

2016 spalio mėn. 27 d. 21:42
Kęstutis Smirnovas (kairėje) ir Algirdas Butkevičius
DELFI montažas
Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

„Apple“ renginys: atskleistos visos „MacBook Pro“ paslaptys (34)

2016 spalio mėn. 27 d. 20:01
Bendrovė „Apple“ ketvirtadienį 20 val. Lietuvos laiku prasidėjusioje konferencijoje savo biure Kupertine (Kalifornija, Jungtinės Amerikos Valstijos) pristatė naujausius savo produktus.