"BigBlue" neskuba įdiegti Linux

Pirmadienį kasmetinėje "SP World 2000" konferencijoje IBM patvirtino savo įsipareigojimus “Linux”, ypač sujungtų (clustered) tarnybinių stočių srityje.
Nors "Big Blue" neketina apleisti AIX platformos, sukurtos “Unix” pagrindu, Davidas Geralti, RS/600 pagrindinio serverio technologijų palyginimo bei sprendimų inicijavimo direktorius, teigė, kad abejonių yra likę tik dėl “Linux” įdiegimo laiko, o ne paties fakto.

Anot Geralti, dėl didėjančio “Linux” vartotojų aktyvumo IBM deda itin daug pastangų atviro kodo sąvokai (open-source code ) vystyti.

Kaip pasakė Geralti, netrukus "IBM" įdiegs dvejetainę sąsają , leisiančią “Linux” operacine sistema naudoti AIX ir " Project Monterey", paremtuose 64 bitų konfiguracija. “IBM taip pat išplės tobulesnes serverių replikacijos technologijas, pritaikytas “Linux” operacinei sistemai, kadangi “Linux” labai gerai tinka sujungtiems serveriams”, - teigė Geralti.

Paklaustas, ar IBM svarsto atviro kodo operacinės sistemos įdiegimo į AIX galimybę, Geraldi atsakė: "Nesu tikras, ką tokiu atveju laimėtų informacinės technologijos. Neketiname “Linux” padaryti visos AIX technologijos pagrindu. Tiesiog tikiu, kad kompanijai kol kas nėra labai paranku naudotis atviro kodo AIX. Keletas pirkėjų tuo domėjosi, bet nemanyčiau, jog reikalai pakryps šia linkme."

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Penki „Brexit“ scenarijai: laukiama politinio sprogimo (1)

2016 spalio mėn. 26 d. 23:47
Britai veikiausiai rinktųsi pirmąjį scenarijų. Antrasis būtų geriau nei trečiasis. Ketvirtasis – visiška ekonominė katastrofa. Penktasis – liberalizmo fanatikų fantazija. Su penkiais galimais „Brexit“ scenarijais supažindina ir juos glaustai pristato „The Independent“ ekonomikos redaktorius Benas Chu.

Tas pačias prekes pirko „Zzz.lt“ ir „Barboroje“: kiek išleido (111)

2016 spalio mėn. 26 d. 20:24
„Barbora“ ir „Zzz.lt“ – vienintelės įmonės Lietuvoje siūlančios pristatyti maisto produktus į namus. DELFI aiškinasi, kurioje internetinėje parduotuvėje galima apsipirkti pigiau, patogiau ir kokia ateitis jų laukia.

Agresyviausias paauglių vėžys privertė Austėją rinktis – koja ar gyvybė (27)

2016 spalio mėn. 26 d. 21:39
Austėja Valentinaitė
Asmeninio albumo nuotr.
„Reikia gyventi toliau, šypsotis gyvenimui ir džiaugtis kiekviena suteikta nauja akimirka, kiekviena sekunde. Daugiau gerų emocijų, mažiau pykčio ir pavydo, mažiau streso ir skubėjimo. Sustokite patys, kol neprivertė to padaryti gyvenimas“, - sako Laura Valentinienė, 15-metės Austėjos mama.

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins

2016 spalio mėn. 27 d. 00:03
Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (701)

2016 spalio mėn. 26 d. 21:03
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.