B.Gatesas: asmeniniai kompiuteriai ir toliau karaliaus

 (1)
Korporacijos “Microsoft” vadovas Billas Gatesas bando įtikinti kompiuterių gamintojus, jog net ir interneto bei rankinių įrenginių amžiuje vis dar karaliauja asmeniniai kompiuteriai. Taip jį greičiausiai skatina kalbėti korporacijos planai išleisti naujas operacines sistemas, skirtas namų asmeniniams kompiuteriams.
Bill Gates
B.Gatesas techninės įrangos “Windows” sistemoms kūrimo konferencijoje pirmą kartą viešai pademonstravo operacinę sistemą “Whistler”, pakeisiančią “Windows 2000” ir skirtą namų vartotojams.

Per artimiausius dvejus metus turinti pasirodyti operacinė sistema turės suasmenintą pasveikinimo langą, atidarysiantį programą ar interneto svetainę, kuria buvo naudotasi prieš išjungiant kompiuterį. Korporacijos vadovas taip pat paskelbė, jog birželį “Microsoft” išleis trečiąją “Windows CE” operacinės sistemos versiją. Ši operacinė sistema skirta įvairiausiems įrenginiams, tarp jų – ir “Pocket PC”, neseniai išleistam rankiniam įrenginiui, konkuruojančiam su “Palm”.

Girdamas asmeninius kompiuterius, kaip visų laikų galingiausius įrankius, B.Gatesas kritikavo kuriančius įrenginius, technologijas bei programinę įrangą, kurie yra pernelyg sudėtingi naudoti, be to, ir riboti.

Anot jo, įrenginiai ir kompiuteriai turėtų atkartoti interneto paprastumą ir naudoti Voratinklio technologijas, pavyzdžiui, XML, kuriant suasmenintas ir paprastas naudoti vartotojo sąsajas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (90)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (87)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (76)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (32)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (319)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.