B. Gatesas nori prisidėti rengiant loteriją Britanijoje

"Microsoft" pirmininkas Billas Gatesas sekmadienį pareiškė paremsiąs "Virgin" įkūrėjo Richardo Bransono siekius gauti licenciją Nacionalinei Britanijos loterijai rengti. B. Gatesas teigė, kad jo kompanija suteiks programinę įrangą pelno nesiekiančiai Liaudies loterijai, kurioje bus galima dalyvauti internetu, interaktyvios televizijos ar mobiliaus telefono pagalba, surengti, jei R. Bransonui bus suteikta septynis metus galiojanti licencija.
"Loterijos terminalai anksčiau nenaudojo asmeninių kompiuterių technologijų, todėl nebuvo galimybių visko susieti su internetu", teigė B. Gatesas BBC televizijai.

R. Bransonas teigė, jog "Micorosft" pagalba padės susigrąžinti bent dalį iš 12 mln. žmonių, kurie nustojo dalyvauti loterijoje nuo jos įsikūrimo 1994 metais.

Anot jo, Liaudies loterijos grupė pasirengusi skirti labdarai daugiau nei 12 milijardų litų daugiau nei dabartinis loterijos rengėjas "Camilot" ketina skirti baigiantis jo licencijai 2001-aisiais.

"Man rūpėjo, kaip loterija šioje šalyje rengiama jau 15 metų", teigė R. Bransonas. "Mes gausime papildomų pinigų geriems tikslams".

B. Gatesas teigė nesąs susirūpinęs, kad pinigai bus uždirbami iš lošimo, pridurdamas, kad jei "žmonės lošia, tai bent tegu už tai gauti pinigai būna panaudoti geriems darbams".

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Apie didesnius mokesčius nekeliantiems algų prabilusiam A. Butkevičiui – nauji pasiūlymai (227)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 05:30
Verslininkai galbūt skriaudžia darbuotojus, jų atlyginimus didindami lėčiau negu sau mokamus dividendus. Dėl to svarstytinas kai kurių mokesčių pakėlimas, neseniai kalbėjo premjeras. DELFI pasidomėjo, ar pajudėta prie darbų ir kaip tokias iniciatyvas vertina ekonomistai.

Naujasis Darbo kodeksas: kodėl B. Spears Lietuvoje dirbti negalėtų (49)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 05:30
Naujasis Darbo kodeksas: kodėl B. Spears Lietuvoje dirbti negalėtų
Vida Press
Seimas atmetė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto Darbo kodeksui, todėl nuo sausio mėnesio įsigalios Seimo priimtas naujasis kodeksas. Kartu su veto buvo atmesta ir viena pataisa, kuri ypač svarbi proto ar psichikos negalią turintiems žmonėms.

L. Graužinienė: prekybos tinklai sąmoningai kėlė nepasitenkinimą valdžia (68)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 09:14
L. Graužinienė: prekybos tinklai sąmoningai kėlė nepasitenkinimą valdžia
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo pirmininkė pareiškė, kad didieji prekybos tinklai, iš visų alkoholio pirkėjų reikalaudami rodyti asmens dokumentą, galbūt specialiai sukėlė nepasitenkinimą šalies valdžia. Pasak Loretos Graužinienės, tokiu būdu jie priešinosi prekybos alkoholiu sugriežtinimui.

Rusijos povandeninis atomlaivis paleido dvi strategines balistines raketas (110)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 08:58
Baltojoje jūroje plaukiojantis Rusijos atominis povandeninis laivas „Jurij Dolgorukij“ antradienį sėkmingai paleido iškart dvi tarpžemynines balistines raketas „Bulava“, kurių viena sprogo, o kitos mokomoji kovinė galvutė sėkmingai pataikė į salyginį taikinį Kamčiatkoje šalies rytiniame pakraštyje, pranešė Gynybos ministerija.

Neišvengiami švietimo pokyčiai: kas laukia mokytojų? (45)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 08:45
Jau nuo rugsėjo dalis mokytojų pajus atlyginimų augimą: atlyginimai pradėti skaičiuoti pagal ne mažesnį kaip vidutinį koeficientą. Numatoma ir daugiau pokyčių pritraukiant į mokyklas geriausius specialistus. Kas laukia mokytojų?