Atidėtas "Outlook" pataisų išleidimas

"Microsoft" atideda "Outlook" programos saugumo patobulinimų išleidimą.
Kaip teigia kompanijos atstovė spaudai, šiuo metu vykdomi bandymai, o galutinę versiją ketinama išleisti po kelių savaičių.

Iš pradžių "Microsoft" buvo paskelbusi "Outlook" patobulinimų, kaip bandomosios programinės įrangos, išleidimą gegužės viduryje.

Neigiama šių patobulinimų savybė yra ta, kad produktas neteko kai kurių funkcijų, pvz., galimybės skaityti kai kuriuos priedus, bet "Microsoft" teigia, kad vis daugiau vartotojų dėl didesnio saugumo sutiktų paaukoti kai kurias programos galimybes.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Estijos prezidentė įvardijo šalies sėkmės formulę (225)

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusi naujoji Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid sako, kad į kylančias geopolitines grėsmes geriausia reaguoti vieningai laikantis su sąjungininkais ir Europoje ir NATO.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu (250)

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Stasys Jakeliūnas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

Ištyrė vaikus iki 3 metų: pavojinga tendencija gąsdina gydytojus (10)

2016 spalio mėn. 28 d. 09:01
Ištyrė vaikus iki 3 metų: pavojinga tendencija gąsdina gydytojus
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Kaip teigia Vaikų ligoninės gydytoja vaikų hematologė Audronė Mulevičienė, atliekanti tyrimą dėl netinkamos mitybos sukeltų vaikų mažakraujysčių, šiandien labai svarbu atskleisti priežastis, kodėl Lietuvoje daugėja vaikų, sergančių mažakraujyste, ir ką daryti, kad vaikų mityba būtų visavertė.

R. Karbauskis apie santykius su Lenkija: neturime kito pasirinkimo (158)

2016 spalio mėn. 28 d. 06:37
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Lietuvos užsienio politika turi būti tęsiama, tačiau dėl geopolitinės padėties reikia gerinti santykius su kaimynais, ypač – su Lenkija. Taip LRT.lt teigia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis.

Lietuviams pailgėjo kelionė automobiliu į Rusiją (18)

2016 spalio mėn. 28 d. 07:50
Lietuviams pailgėjo kelionė automobiliu į Rusiją
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Lietuviams gerokai pailgėjo kelionė automobiliu į Rusiją: jie priversti važiuoti ne tiesiausiu keliu per Baltarusiją, bet pirmiausia – į Latviją, o tik paskui – į Rusiją, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.