Atidarytas tinklalapis ir kvailiams

 (3)
Dabar jau yra tinklalapis ir tiems, kurie turi viską, išskyrus gyvenimo džiaugsmą.
Naujas tinklalapis www.dullmen.com žada savo skaitytojus išlaisvinti nuo įtampos, kai žūtbūt stengiamasi pritapti ir būti madingam. Čia apžvelgiamos kvailos knygos, cituojami kvaili juokeliai bei anonsuojami kvaili kiekvieno mėnesio įvykiai.

"Kovo mėnesį mes su malonumu stebime, kaip teka klevų sula. Tai yra tikras veiksmas, tikras laukimas", - patirtimi dalijasi tinklalapio autoriai iš JAV nacionalinės kvailių tarybos.

Čia skelbiamas ir testas, padėsiantis atrasti tikrąjį "aš". Be kitko, teste klausiama, ar savęs ieškančiam žmogui patinka oro uostuose stebėti takelius, ant kurių išvažiuoja bagažas ir ar jam patinka anglų virtuvė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Didžiausia H. Clinton bėda: gebėjimas ją nuslėpti nulems JAV ateitį (105)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 15:03
Iki Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento rinkimų likus kiek mažiau nei dviem mėnesiam, viso pasaulio žiniasklaidoje netyla kalbos apie du realiausius pretendentus užimti galingiausios pasaulio valstybės vadovo postą – Hillary Clinton bei Donaldą Trumpą.

Naujas Lietuvos kariuomenės pirkinys už 100 mln. eurų: už ką bus sumokėti pinigai? (932)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 14:14
Oficialu – Lietuva perka vidutinio nuotolio norvegiškas priešlėktuvinės gynybos sistemas, o šiam įsigijimui bus atseikėta apie 100 mln. eurų. Po „auksinių šakučių“ skandalo išaugęs dėmesys Lietuvos kariuomenės įsigijimams skandalo verčia atidžiau pažvelgti į didelės vertės pirkinius. O būsimasis įsigijimas išties nepigus, tad už ką bus sumokėti pinigai?

Gyventojams – skaitiklių patikrinimas už keliasdešimt eurų (116)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 13:28
Gyventojams – skaitiklių patikrinimas už keliasdešimt eurų
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Artėjant šildymo sezonui kai kurių daugiabučių gyventojai pastebėjo pranešimus, kuriuose nurodoma, kad jiems „reikia“ atlikti skaitiklių patikrą. Tačiau specialistai pataria neskubėti mokėti keliasdešimt eurų ir pirmiau išsiaiškinti, ar tai nėra bandymas pasipinigauti jų sąskaita.

JAV Hiustono mieste – šaudynės (16)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 15:50
JAV Hiustono mieste – šaudynės
Twitter nuotr.
JAV Teksaso valstijoje, Hiustono mieste – šaudynės. Pranešama, kad policija susišaudė su užpuoliku šalia prekybos centro. Apie aukas kol kas nepranešama.

Prognozuoja pirmąją rudenišką vėtrą (3)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 15:01
Prognozuoja pirmąją rudenišką vėtrą
DELFI skaitytojo nuotr.
Pirmadienį ir antradienį orai dar bus ramūs, tačiau nuo trečiadienio prasidės lietūs, kurie gali atnešti ir tikrą rudenišką vėtrą, LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Alva Nagelytė.