Atidarytas naujas nemokamas muzikos tinklalapis

 (1)
Kompanija "EverAd Inc.", išradingų skaitmeninės reklamos sprendimų platinimo lyderė bei muzikinės platformos "PlayJ" kūrėja, antradienį atidarė tinklalapį PlayJ.com, kuris muzikos gerbėjams suteiks priėjimą prie didžiausių interneto nemokamos muzikos kolekcijų ir duomenų bazių.
"PlayJ ir PlayJ.com - tai naujos internetinės muzikos eros saulėtekis ir puiki nauja galimybė muzikos mylėtojams bei platintojams," teigė Amiras Weisbergas, "EverAd" vadovas.

"Pirmą kartą interneto vartotojams siūloma nauja, prieinamesnė alternatyva apmokestintam dainų parsisiuntimui iš interneto, muzikos atlikėjams ir platintojams - galimybė užsidirbti, o reklamos vadybininkams - efektyvi priemonė pasiekti konkrečią auditoriją. Tai tiesiog puikus derinys."

PlayJ ketina aktyviai kovoti ir su muzikos "piratavimu". Visuose iš tinklalapio parsisiųstuose kūriniuose bus įrašomi tam tikri kodai, kurie apribos neautorizuotą legalios muzikos kopijavimą į skaitmeninį ar kitus analogiškus formatus.

"PlayJ - tai skaitmeninės muzikos evoliucija," pridūrė Weisbergas. "Mes ir toliau ketiname dėti daug pastangų, kad pritrauktume daugiau atlikėjų, daugiau kūrinių ir daugiau vartotojų."

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (796)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 21:30
Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Iš pavydo atkeršijo geriausiai draugei: ieškau turtingo meilužio ir grupinio sekso (65)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 21:16
Iš pavydo atkeršijo geriausiai draugei: ieškau turtingo meilužio ir grupinio sekso
Shutterstock
Po konflikto su geriausia drauge jauna palangiškė nutarė šiai atkeršyti – internetu prisijungė prie šios paskyros vienoje tik suaugusiems skirtoje svetainėje ir paskelbė, kad ši ieško intymios draugystės. Už pinigus, žinoma.

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 00:04
Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis
K. Cemnolonskio nuotr.
Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

Šį rudenį – dvigubas virusų kirtis (34)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 20:06
Peršalimas
shutterstock
Ruduo įsibėgėja – darbovietėse, mokyklose, autobusuose daugėja sloguojančių, čiaudinčių, kosinčių žmonių. Virusų pakirsti panevėžiečiai užplūdo gydymo įstaigas. Šiemet ūmių virusinių kvėpavimų takų infekcijos atvejų kaip niekad daug.

Gatvės rekonstrukcija – galvos skausmas kebabinės savininkui (12)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 22:04
Gatvės rekonstrukcija – galvos skausmas kebabinės savininkui
A. Užkalnio nuotr.
Alytuje, Jotvingių gatvėje jau daugiau nei dešimt metų veikiančio, kebabais prekiaujančio kiosko, savininkas gyvena nežinioje.