Aštrėja kova tarp "Solaris 8" ir "Windows 2000"

 (1)
Tarp "Windows 2000" ir "Solaris" aštrėja kova dėl geriausios operacinės sistemos didelėms įmonėms bei stambioms elektroninės komercijos svetainėms vardo.
Bendrovė "Sun" paskelbė išplatinusi 70 tūkst. nemokamos operacinės aplinkos "Solaris 8" kopijų, nuo jos pasirodymo kovo 16 dieną. Tuo tarpu "Microsoft" skelbia nuo vasario 17 d. pardavusi daugiau nei milijoną "Windows 2000 Professional", "Server" ir "Advanced Server" kopijų, tiesa, 90 proc. jų sudarė versijos, skirtos asmeniniams kompiuteriams.

Dėl šios priežasties vis dar neaišku, kokio populiarumo sulauks tarnybinėms stotims skirtos "Windows 2000" versijos. Analitikai teigia, kad tikrasis mūšis prasidės "Microsoft" išleidus "Windows 2000 Datacenter" operacinę sistemą, specialiai pritaikytą dideliems krūviams.

"Šiuo metu "Solaris" vyrauja sudėtingesnėse sistemose, tačiau tikrasis mūšis prasidės tik pasirodžius "Windows 2000 Datacenter", tvirtina vienas analitikų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: triuškinama persvara laimėjo „valstiečiai“ konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (2789)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (110)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:12
G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.

M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį atnaujinta (462)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:45
M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė Monika Navickienė laimėjo Seimo nario mandatą Naujosios Vilnios apygardoje, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.

R. Valatka: Ateina profesionalai. Ar tikrai? (7 Seimo rinkimų mitai) (229)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:06
Ar po Seimo rinkimų jau galima teigti, kad tapom politinio proceso dalyviais? Ar, kaip buvom, taip ir likom stebėtojais? Lakstymo ir triukšmo, ypač prieš pirmąjį turą, ir ypač feisbuke, buvo kaip niekada. „Už“ ir „prieš“ agitavo net Jakilaitis. Bet esminis rinkimų šūkis buvo žiūrovų: „Duokit mums naujų ir, pageidautina, jaunų!“

Orai: bus šilčiau, bet tai nedžiugins (1)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:02
Paskutinės spalio savaitės pradžia bus vėjuota ir šlapia. Vietomis lietus maišysis su šlapdriba. Tačiau temperatūra po truputį kils ir jau savaitei įpusėjus palepins kiek didesnė šiluma. Ypač tą pajus vidurio ir pietų Lietuva bei pajūris. Paskutinėmis darbo dienomis vėjas pagaliau nurims, kritulių bus mažiau, o stipriai atvėsti dar tikrai neskubės.