Už solidų medalių kraitį geriausias šalies plaukikas buvo įvertintas ir Lietuvoje. V. Janušaitis tapo portalo DELFI ir žurnalo SPO :) organizuojamų geriausio Lietuvos sportininko rinkimų lapkričio mėnesio laureatu. Už plaukiką balsavo 6 ekspertai, o DELFI apklausoje jis surinko daugiausiai balsų – 1134 (iš viso balsavo 2741).

Surinkęs 11 taškų Vytautas aplenkė antroje vietoje likusį sambo imtynininką Viktorą Tamoševičių, kuris pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalį (svorio kategorijoje iki 74 kg). Už Viktorą balsavo du ekspertai ir 262 DELFI apklausos dalyviai.

Trečioje vietoje liko ledo ritulininkas Dainius Zubrus, kuris pirmą kartą per savo karjerą vieneriose Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse pelnė keturis įvarčius („Devils“ 7:3 nugalėjo „Lighting“) ir buvo pripažintas geriausiu dienos žaidėju. Dainiaus sublizgėjimo neįvertino ekspertai, tačiau DELFI apklausoje jis nusileido tik V. Janušaičiui – surinko 940 balsų.

Ketvirtą vietą rinkimuose užėmė Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionate sidabro medalį (svorio kategorijoje iki 100 kg) iškovojęs dziudo imtynininkas Egidijus Žilinskas (214), o penktąją - Europos šotokan karatė čempionate jaunimo varžybų kumitė rungtyje sidabro medalį laimėjęs Lukas Andronavičius.

Lukas ANDRONAVIČIUS0 tšk.0 tšk.0 tšk.

Kiekvieną mėnesį geriausią Lietuvos mėnesio sportininką renka aštuoni ekspertai ir DELFI apklausos dalyviai. Pirmąją vietą DELFI apklausoje užėmęs atletas gauna penkis taškus, antrąją – trys, trečiąją – du, ketvirtąją - vieną. Eksperto balso vertė – vienas taškas. Daugiausiai taškų surinkęs pretendentas tampa rinkimų laureatu. Jei du pretendentai surenka vienodą taškų skaičių, nugalėtoju tampa daugiau balsų DELFI apklausoje surinkęs sportininkas.

SPO:) ekspertų komisijos nariai: olimpiniai čempionai Modestas Paulauskas ir Gintautas Umaras, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos direktorius Vladas Janiūnas, Lietuvos kūno kultūros akademijos senato pirmininkas Aleksas Stanislovaitis, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentė Laima Janušonytė, SPO:) ir „Sporto“ vyriausiasis redaktorius Artūras Gimžauskas.