"Arkos" meno darbų aukcionas vyks ir internete

Dešimtųjų galerijos "Arka" metinių proga atidaroma jubiliejinė paroda - aukcionas "Arkai 10 metų", kur savo darbus pristato 60 dailininkų, kada nors jau eksponavusių savo kūrinius šios galerijos salėse. Visi jie aukcionui skyrė po vieną darbą.

Savo kainas siūlyti bus galima ir interneto svetainėje "aukcionai.lt", kurioje pristatoma dalis aukcione parduodamų darbų.

Kaip BNS sakė galerijos direktorė Diana Stomienė, aukcioną surengti sumanė LDS pirmininkas Vaclovas Krutinis, prisiminęs dar 1990 metais surengtą aukcioną Dailės parodų rūmuose ir taip norėjęs atgaivinti meno dirbinių aukcionų tradicijas.

Aukcioną internete rengia bendrovė "Labas".

Per dešimt dienų truksiantį aukcioną bus galima siūlyti savo kainas 60 tapybos, grafikos, skulptūros, akvarelės, keramikos darbų, o aukcionas bus baigtas balandžio 28 dieną "Arkoje".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Ką turite žinoti apie B. Ropę (34)

2016 spalio mėn. 25 d. 18:21
Ramūnas Karbauskis ir Bronis Ropė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Menkai kam težinomame Degutėlių kaime gimęs, 9 vaikų šeimoje augęs, vos po 8 klasių vidurinę palikęs ir į technikumą mokytis išėjęs jaunuolis, matyt, tikrai nesvarstė, kad vieną dieną galėtų užimti vieną garbingiausių – Lietuvos premjero postą.

„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais (912)

2016 spalio mėn. 25 d. 16:07
„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Valstiečių ir žaliųjų sąjungai bandant suformuoti koaliciją, socialdemokratai, panašiai kaip ir konservatoriai, nesutinka formuoti plačios trijų didžiųjų partijų koalicijos, tačiau nekelia papildomų reikalavimų.

A. Sabonis paaiškino, kaip buvo renkamas treneris ir kodėl neskambino R. Kurtinaičiui (223)

2016 spalio mėn. 25 d. 15:59
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo antradienį vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomajame posėdyje išrinktas ir patvirtintas Dainius Adomaitis. LKF prezidentas Arvydas Sabonis paaiškino, kaip buvo vykdoma trenerio atranka ir dėl kokių priežasčių buvo pasirinkta Klaipėdos „Neptūnui“ vadovaujančio D. Adomaičio kandidatūra.

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (78)

2016 spalio mėn. 25 d. 17:49
Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.

Liberalai pradeda pykti ant konservatorių: ačiū, bet ne (277)

2016 spalio mėn. 25 d. 17:07
Remigijus Šimašius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Konservatoriai vis viešai kartojo, o galiausiai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) derybininkams išsakė nuostatą, kad koalicijoje, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tačiau šios partijos atstovai tik krūpčioja pečiais – nei prašė, nei norėtų.