Ar virtualūs pokalbių kambariai iš tiesų anoniminiai?

 (2)
Johnas Doe, taip pat žinomas “Aquacool_2000” pseudonimu, padavė į teismą “Yahoo” svetainę, kaltindamas ją asmeninės informacijos perdavimu trečiajai šaliai.
“Yahoo” pateikė informaciją apie J. Doe gavusi šaukimą į teismą iš konsultacinės bendrovės “AnswerThink”. Tačiau “Yahoo” apie tai nepranešė J. Doe, o jį “AnswerThink” atleido iš darbo.

“AnswerThink” į teismą kreipėsi vasarį dėl neigiamų atsiliepimų apie bendrovę “Yahoo” virtualiame pokalbių kambaryje. “Yahoo” buvo kaltinama šmeižtu ir sutarties laužymu.

Žodžio laisvės sergėtojai pripažįsta, jog “Yahoo” turėjo atskleisti informaciją, nes teismui prašant to reikalauja įstatymai, tačiau teigė, kad turėjo apie tai perspėti J. Doe.

“Yahoo” nuolatos atskleidžia informaciją apie vartotojus to prašančioms kompanijoms ir neperspėja pačių vartotojų”, tvirtina J. Doe atstovaujanti advokatė Megan Gray. Jos teigimu, kompanija galėjo pranešti jos ginamajam apie teismo procesą, o šis galėjo išsaugoti savo anonimiškumą, atstovaujamas advokato.

“Yahoo” taisyklėse nurodyta, kad specialiais atvejais ji gali atskleisti informaciją apie asmenį. Tačiau balandį šios taisyklės buvo pataisytos, įrašant, jog apie tai vartotojas yra perspėjamas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Sabonis paaiškino, kaip buvo renkamas treneris ir kodėl neskambino R. Kurtinaičiui (105)

2016 spalio mėn. 25 d. 15:59
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo antradienį vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomajame posėdyje išrinktas ir patvirtintas Dainius Adomaitis. LKF prezidentas Arvydas Sabonis paaiškino, kaip buvo vykdoma trenerio atranka ir dėl kokių priežasčių buvo pasirinkta Klaipėdos „Neptūnui“ vadovaujančio D. Adomaičio kandidatūra.

„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais (316)

2016 spalio mėn. 25 d. 16:07
„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Valstiečių ir žaliųjų sąjungai bandant suformuoti koaliciją, socialdemokratai, panašiai kaip ir konservatoriai, nesutinka formuoti plačios trijų didžiųjų partijų koalicijos, tačiau nekelia papildomų reikalavimų.

D. Mockus įvertino R. Karbauskio užmojus: švelniai tariant, mes pamatysime (463)

2016 spalio mėn. 25 d. 15:08
Vienas turtingiausių ir įtakingiausių šalies verslininkų, koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus skeptiškai vertina Lietuvos žaliųjų ir valstiečių sąjungos (LVŽS) planus įvesti prekybos alkoholiu monopolį ir imtis kitų priemonių riboti alkoholinių gėrimų prieinamumą.

A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų (239)

2016 spalio mėn. 25 d. 14:41
A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pirmojo spektaklio veiksmo uždanga leidžiasi. Susikibę už rankų primarijai lenkiasi, siunčia publikai oro bučinius ir priiminėja gėles.

Lietuvos kaimynai jau sulaukė žiemos: Latviją ir Estiją nuklojo sniegas (23)

2016 spalio mėn. 25 d. 15:45
Pirmas sniegas Latvijoje
AP/Scanpix nuotr.
Nors Lietuvoje jau prieš kelias dienas sulaukėme pirmojo sniego apraiškų, tačiau pas kaimynus latvius ir estus sniego iškrito tiek, kas susidaro įspūdis, kai jau prasidėjo tikra žiema.