Aptiktas naujas viruso "Love Bug" variantas

 (8)
Naujas viruso "Love Bug" variantas vėl pradėjo plisti ir jau "užkrėtė" kelis tūkstančius kompiuterių, penktadienį pranešė programinės įrangos apsaugos firmos.
Šį mėnesį "Love Bug" sukėlė tikrą chaosą viso pasaulio kompiuterių sistemose. Tai buvo greičiausiai plintantis virusas, užkrėtęs milijonus kompiuterių ir padaręs milijardus dolerių nuostolių.

Panašu, kad naujasis elektroninio pašto virusas padaro kompiuteriams dar daugiau žalos. Tiesa, jis gali plisti lėčiau, nes bendrovės pagerino savo sistemų apsaugą.

"Nelaimei, dėl griaunančių šios versijos "krovinių" rizika ir kaina yra daug didesni, negu buvo", sakė vienos JAV bendrovės viceprezidentas Simonas Perry (Saimonas Peris).

Šis virusas pavojingas elektroninio pašto programos "Microsoft Outlook" vartotojams. Jis ateina su temine eilute "FW:". Šio elektroninio pranešimo pagrindinėje dalyje yra VBS (Visual Basic Script) plėtinys.

Kaip ir "Love Bug", šis virusas pats išsisiuntinėja visais "Outlook" adresų sąraše įrašytais adresais. Tačiau prijungtasis failas gali keistis kiekvieną kartą, kai pasiunčiamas naujas elektroninis pranešimas.

Pasak S. Perry, šis virusas pervadins visus kompiuterio kietajame diske bei tinklo diskuose esančius failus su VBS plėtiniu, ir failų dydis taps nuliniu. Kompiuterius tai išveda iš rikiuotės.

Originalusis "Love Bug" sugadino kompiuterius visame pasaulyje, įskaitant JAV Pentagoną. Manoma, kad šio viruso padaryti nuostoliai siekia 7 mlrd. dolerių. Dėl "Love Bug" paleidimo tiriamas vienas buvęs studentas, išmestas iš Filipinų kompiuterijos koledžo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Į Lietuvą žengia naujas prekybos tinklas: pirma parduotuvė jau stovi (71)

2016 spalio mėn. 22 d. 23:26
Prekybos centras "Depo" Klapėdoje
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Lietuvoje jau šiemet duris atvers pirmasis Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „Depo“ prekybos centras. Gruodį jis turėtų būti atidarytas Klaipėdoje, o Lietuvoje numatoma pastatyti dar keturis „Depo“ prekybos centrus.

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (795)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:38
Admiral Kuznetsov
AP/Scanpix nuotr.
Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Seksualumo ir meilės meno moko tūkstančius: svarbu laikytis pagrindinių taisyklių (42)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:02
Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistai, santykių tobulinimo mokymų programos autoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė, ką tik išleidę knygą apie laimę poroje „Amžinas medaus mėnuo“, sako, kad viską, apie ką kalba, išbandė kurdami savo santykius.

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (61)

2016 spalio mėn. 22 d. 21:30
Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Žmonės, kurie grįžo iš mirties: sąmonę atgavo net po 3 dienų morge (37)

2016 spalio mėn. 22 d. 22:50
Kaip reaguotumėte, grįžę namo ir radę virtuvėje pietus gaminančią senelę, kuri neseniai mirė?