Antradienį - tradicinė "Oracle" diena

Bendrovė "Informacinės technologijos" kartu su viena didžiausių pasaulio programinės įrangos bendrovių "Oracle" antradienį Vilniuje rengia tradicinę septintąją "Oracle" dieną Lietuvoje.
Renginyje "Oracle" atstovai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos pateiks Baltijos šalių informacinių technologijų rinkos palyginamąją apžvalgą, bus pristatytos naujausios "Oracle" technologinės naujienos, apžvelgtos naujos "Informacinių technologijų" veiklos kryptys.

Ranginio metu pranešimus skaitys "Informacinių technologijų" partneriai "PricewaterhouseCoopers", "Hewlett Packard", "IT Columbus Partner", "CompSoftus", "IT Baltic Geoinfoservisas".

"Oracle" diena Lietuvoje vyks Nacionaliniame dramos teatre, renginio pradžia 9.30 val.

"Oracle" yra didžiausia duomenų bazių valdymo programinės įrangos ir informacijos valdymo paslaugų ir antra pagal dydį programinės įrangos bendrovė pasaulyje.

Pernai "Oracle" apyvarta buvo 9,7 mlrd. JAV dolerių (38,8 mlrd. litų).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

G. Landsbergis: atsiprašau (368)

2016 spalio mėn. 24 d. 08:59
Gabrielius Landsbergis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimuose Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) laimėjo kur kas mažiau mandatų, negu tikėjosi ir užėmė antrą vietą. Pirmininkas Gabrielius Landsbergis stebėjosi, kad į parlamentą pateko daug žmonių, nepažįstamų ne tik oponentams, bet ir juos rėmusiai partijai.

R. Karbauskis nesako, ką siūlys į premjerus (22)

2016 spalio mėn. 24 d. 09:44
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sako, kad derėtis kvies konservatorius ir socialdemokratus. LVŽS kol kas neatskleidžia, kas gali būti siūlomas į premjerus.

Seimo rinkimų rezultatų komentarai: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2016 spalio mėn. 24 d. 00:23
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose vyks naujienų agentūros BNS politinių partijų lyderių spaudos konferencijos balsavimo rezultatams aptarti.

Seimo rinkimai praūžė: kas valdys Lietuvą (673)

2016 spalio mėn. 24 d. 05:07
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Seimo rinkimai praūžė, laikas susumuoti rezultatus. Per pirmą ir antrą turą pergalę nuskynė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, formaliai iškovojusi 54 mandatus Seime, bet priskaičiavus du save išsikėlusiuosius, kurie save sieja su partijos sąrašu – 56.

G. Nausėda: valstiečiai-žalieji gali primesti savo darbotvarkę atnaujinta (10)

2016 spalio mėn. 24 d. 09:16
Rinkimus didele persvara laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga galės primesti savo ekonominę darbotvarkę ir kelti klausimus dėl didesnio valstybės kišimosi į ekonomiką, sako ekonomistas Gitanas Nausėda. Tačiau jis tikisi, kad valstybės monopolis nėra principinė valstiečių-žaliųjų nuostata.