Antivirusinė programa platinama nemokamai

 (4)
“Computer Associates International” išleido nemokamą antivirusinę programą, kurios, pasak kūrėjų, nereikia atnaujinti pasirodžius kiekvienam naujam virusui.
Programas “Mail Watcher” ir “eTrust Content Inspection” galima atsisiųsti iš “Computer Associates” interneto svetainės cai.com.

Šios dvi antivirusinės programos, priešingai nei dabar naudojamos, veikia proaktyviai ir dėl šios priežasties vartotojams nereikės jų atnaujinti kaskart pradėjus plisti naujam virusui. Nors būtinybė periodiškai atnaujinti antivirusinę programą nėra visiškai atmetama, programa nustatys dažniausiai naudojamus piktybiškus programų fragmentus, todėl nauji virusai, “virusai-kirminai” ir kitos piktybiškos programos bus atrandamos ir nepapildžius antiviruso specialiu priedu konkrečiam virusui atpažinti.

“eTrust” apsaugo vartotojus nuo dažniausiai virusų rašytojų naudojamų bylų tipų.

Ši programa tikrina visus elektroninio pašto laiškus ir prie jų prijungtas bylas, be to, blokuojamos visos gaunamos VBS tipo bylos.

Antivirusinė programa leidžia atidaryti bylas, bet blokuoja bet kokias pastangas prisijungti prie diskinio kaupiklio.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: kas laimi vienmandatėse nuolat atnaujinama  (1601)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai.

Lemtingas Naujosios Vilnios sprendimas: žodžiai po balsavimo šokiruoja (129)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Algirdas Paleckis, Monika Navickienė
DELFI montažas
Naujosios Vilnios apygarda tapo šių Seimo rinkimų „vinimi“, nes šioje apygardoje į antrą turą išėjo ne tik konservatorė Monika Navickienė, bet ir buvęs Socialistinio liaudies fronto vadovas, Georgijaus juostelių nešiotojas, daugumą Lietuvos piliečių papiktinusio termino, kad Sausio 13-ąją „savi šaudė į savus“, autorius Algirdas Paleckis.

Lietuva balsavo: ką rinkosi ir kodėl (121)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:09
Gabrielius Landsbergis, Saulius Skvernelis ir Ramūnas Karbauskis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Jau netrukus paaiškės, kuri partija laimėjo daugiausiai mandatų ir įgijo galimybę formuoti valdančiąją koaliciją. Tačiau kol Vyriausioji rinkimų komisija dar skaičiuoja balsus, sudarome Jums galimybę kiek praverti paslapties šydą.

Partijos renkasi į štabus laukti rezultatų (6)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:38
20 val. uždarius rinkimų apygardas partijos pradėjo rinktis į štabus laukti rinkimų į Seimą rezultatų.

R. Karbauskis įvardijo klausimus, kuriais nenusileis derybose dėl koalicijos atnaujinta (28)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Balsavimui pasibaigus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigė, kad šią naktį koalicija tikrai nebus formuojama, ji bus formuojama daug vėliau.