"Amiga" sugrįžimu nesidžiaugiama

"Amiga", ne itin sėkmingai dirbanti daugialypėje terpėje besispecializuojanti kompanija, turbūt dažniau, bet ne taip sėkmingai kaip skandalingoji Šer bandžiusi atgauti populiarumą, paskelbė apie savo pirmą po kelerių metų išleistą programų kūrimo paketą.
Tačiau programų kūrėjai visai nesidžiaugia šiuo sugrįžimu.

"Amiga" programų kūrimo paketo, oficialiai pristatyto birželio 3 d., pagrindą sudaro"Tao Group", kompanijos "Amiga" partnerio kuriant naujus kompiuterius bei programas, operacinė sistema. Šiuo paketu sukurta programinė įranga tiktų x86, Power PC, ARM, StrongArm ir MIPS platformoms.

Balandžio 1 d. "Amiga Gateway" konferencijoje pristatytas naujas kompanijos asmeninis kompiuteris, kurio pagrindą sudaro 500 MHz AMD K6 procesorius ir "nVidia" grafinė sistema, buvo sutiktas ne itin palankiai. Kompiuterio operacinė sistema atrodo kaip "Linux" ir "Tao Group" operacinių sistemų hibridas.

Programų kūrėjų nepasitenkinimą kelia, tai, kad naujojo "Amiga" produkto operacinė sistema nėra paremta originalia technologija ir visiškai nesuderinama su ankstesnių kartų kompanijos gaminiais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuvius į Lenkiją vilioja R. Karbauskio išgirta paslauga, vertinama labai prieštaringai (9)

2016 spalio mėn. 21 d. 15:36
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis jau ne kartą viešai bylojo apie tai, kad nevaisingoms poroms derėtų pasidomėti NaPro technologijomis.

Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis? (445)

2016 spalio mėn. 21 d. 14:41
Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis?
LRT stopkadras
Ketvirtadienį LRT televizijos laidos „LRT forumas“ metu vyko paskutiniai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderių debatai prieš antrąjį Seimo rinkimų turą.Emocingos dvikovos metu vienais realiausiu būsimosios valdančiosios koalicijos partneriais vadinami Gabrielius Landsbergis ir Ramūnas Karbauskis svaidėsi kandžiomis replikomis bei skambiais pareiškimais, o kai kuriais klausimais pozicijos atrodė visiškai nesuderinamos. Tačiau kokios tikrosios šios dramatiškos kovos priežastys?

Neturintiems namų – naujas projektas (26)

2016 spalio mėn. 21 d. 14:47
Neturintiems namų – naujas projektas
Savivaldybės nuotr.
Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

„Valstiečių“ kandidatas ir jo nuomonė apie Rusiją: kvietė visus prabusti (68)

2016 spalio mėn. 21 d. 15:06
Politologas ir valstiečių ir žaliųjų kandidatas į Seimą Kauno Aleksoto-Vilijampolės apygardoje Mindaugas Puidokas prieš kelerius metus turėjo gana neįprastą nuomonę apie Rusijos ir Ukrainos santykius.

Lamanšo sąsiauriu plaukia Rusijos karo laivai (263)

2016 spalio mėn. 21 d. 13:54
Lamanšo sąsiauriu plaukia Rusijos karo laivų flotilė, kurios kelionės tikslas - Sirija, praneša BBC.