"Amazon" atidarė mobiliojo interneto tinklalapį Britanijoje

Didžiausia interneto prekybos firma trečiadienį pranešė, kad organizuoja pirmą Europoje tarnybą, kuri įgalins vartotojus nekalbant nuo pradžios iki galo sudaryti sandorį per mobilųjį telefoną.

"Nokia" ir "Motorola" gaminamų interneto mobiliųjų telefonų savininkai galės susisiekti su tinklalapiu "Amazon.co.uk Anywhere" ir įsigyti knygų arba kompaktinių plokštelių, įrašę vartotojo vardą bei slaptažodį. Už šiuos skambučius bus mokama pagal duomenų perdavimo įkainius, kurie, anot "Amazon", yra mažesni už telefono pokalbių įkainius.

Kol kas Jungtinėje Karalystėje tik saujelė mėgėjų naršo po neseniai įrengtą mobilųjį internetą. Tačiau "Amazon" pranešimu, tyrimai rodo, kad iki 2002 metų net 48 mln. pasaulio gyventojų turės tinkamus telefonus.

Mobiliojo interneto debiutas Jungtinėje Karalystėje praėjo tyliai. Trūko telefonų, be to, jis pasižymėjo lėtais įkrovimo į atmintį tempais. Tačiau vėliau šiais metais bus įdiegtas spartesnio duomenų perdavimo standartas ir ši technologija ims plėtotis kur kas greičiau.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (221)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 19:24
Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima
AP/Scanpix nuotr.
Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Buto savininkė nusprendė patikrinti, kaip gyvena nuomininkai: dabar nori įspėti kitus (136)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 16:58
Pirmą kartą savo butą nuomojusi moteris pateko lyg į siaubo filmą, kurio finalas – ikiteisminiai tyrimai policijoje ir didžiuliai nuostoliai.

Konfliktas Sirijoje: negalime būti tikri, ką remiame ir ką bombarduojame

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 20:17
Šių metų pradžioje „Islamo valstybės“ kovotojai artėjo prie Deir Ezoro miesto ir atrodė, kad tuoj prasidės šturmas, leidinyje „The Spectator“ rašo BBC žurnalistas Paulas Woodas. Deir Ezoras atsilaikė, tačiau 100 000 apsuptyje atsidūrusių jo gyventojų gyvena pusbadžiu, palaikomi tik režimo, Rusijos ir Jungtinių Tautų siuntomis, kurios numetamos iš lėktuvų.

Anandos tėvai gydytojams nesakė, kuo maitina savo dukrą: po 25 metų ji jau gali pasigirti rezultatais (117)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 18:13
Ananda
Asmeninio albumo nuotr.
Visuomenėje vis daugiau žmonių dėl vienokių ar kitokių priežasčių tampa vegetarais. Mityba, sutikite, vis dar yra ta konfliktinė tema, dėl kurios tiek viena, tiek kita pusė turi svarių argumentų.

Vilniuje sunkvežimis įstrigo po viaduku (21)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 18:35
Vilniuje netoli prekybos centro „Ikea“ po viaduku įstrigo sunkvežimis, kai atsitrenkė į vieną atitvarų. Nors policijai apie pranešta prieš kelias valandas, sunkvežimis apie 18.30 val. dar nebuvo patrauktas.