"ActiveX" pernelyg aktyvus?

"Microsoft" teigia ištaisysianti savo "ActiveX" pagrindu sukurtą įdiegimo programą, interneto programuotojui ispanui atradus, jog ji modifikuoja kompiuterio sistemą, neatsiklausiusi vartotojo. Ši klaida turi įtakos "Windows" vartotojams, besinaudojantiems "Internet Explorer" naršyklės 4-a ir 5-a versijomis.
"Svarbiausia yra tai, kad "Microsoft" turi galios laisvai paleisti programas mūsų kompiuteriuose", teigia klaidą atradęs Juanas Cuartango. "Jei aš nusistatau taip, kad "Internet Explorer" perspėtų mane apie kiekvieną kompiuteryje paleidžiamą komponentą, aš ir noriu būti perspėtas - "Microsoft" programinė įranga nekreips dėmesio į mano nurodymą".

"Active Setup" yra speciali "ActiveX" pagrindu sukurta programa. Tokio tipo programos būna nedidelės ir yra naudojamos daugelio interneto svetainių. Programos nusiunčiamos į vartotojo kompiuterį ir ten įvykdo specialias komandas. Kartą įdiegtos, tokios programos gali būti panaudotos daugelio kitų programų. Tačiau skirtingai nei įprastos "ActiveX" programėlės, "Active Setup" prieš pasileisdama nepaklausia vartotojo leidimo.

Atsakydama į kaltinimus "Microsoft" teigia, jog ši programinė įranga buvo sukurta tiems atvejams, kai vartotojai jau yra nurodę, jog nori parsisiųsti "Microsoft" programinės įrangos. Tiesa, kompanijos atstovai pranešė savo svetainėje internete patalpinsiantys naršyklės pataisą, ištaisysiančią šią klaidą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Mokesčių inspekcijos naujovė: prisitaikyti duoda du mėnesius (67)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 11:43
Valstybinė mokesčių inspekcija
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Nuo spalio 1 d. įsigalioja nauji reikalavimai verslininkams teikti elektroninius duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai. Verslininkai abejoja naujovių nauda, tačiau nekaltina Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), kuri tik bando įvykdyti Vyriausybės pavedimą.

A. Nako padėjėjai kreipėsi į teismą: dirbti liko tas, kuris sutiko pinigus atiduoti Seimo nariui (283)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 11:25
Seimo narys Audrius Nakas turės bylinėtis teisme su buvusiais savo bendražygiais. Vasarą jis atleido du savo padėjėjus, kurie dėl to kreipėsi į teismą. DELFI šaltinių teigimu, naujas į darbą priimtas padėjėjas pripažino, kad dirba tik fiktyviai ir savo atlyginimą atiduota Seimo nariui.

E. Lucasas: „Amerikos taikos“ amžius baigiasi (13)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 12:45
Laikas parašyti pažymį Baracko Obamos administracijos politikai Europos atžvilgiu. Pažymėtina, kad yra kelios šios politikos kryptys. Nesėkmingiausia – stumiama Valstybės departamento. Johnas Kerry – po nelaimingiausia žvaigžde gimęs šios institucijos šeimininkas per kelis pastaruosius dešimtmečius. Jo pastangos susitarti su Rusija dėl Sirijos atspindi nepaprastą (ir aiškiai nepagrįstą) pasitikėjimą savo asmeniniais gebėjimais rasti diplomatinį sprendinį, neturint pakankamai raumenų, kad derybinė pozicija atrodytų įtikinama.

D. Sinkevičius. Teisėjų taryba pasityčiojo iš visų Lietuvos žmonių (46)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 12:23
Šiandien į priešpaskutinį savo kadencijos posėdį rinkosi visą teismų sistemą prižiūrinti Teisėjų taryba, kuriai teko nelengvas išbandymas – pritarti arba pasipriešinti prezidentei, apginti teismų autoritetą arba dėl girtumo paslydusį kolegą ir taip leisti diskredituoti ypatingo pasitikėjimo visuomenei nekeliantį teisėjo vardą.

Kilo įtarimas dėl Kauno ligoninės remonto: pasinaudota plačiai žinoma schema (5)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 12:32
478 tūkst. eurų – tiek bendrovei „Irdaiva“ atseikėjo jos subrangovė „Niskama“ už perleistą galimybę remontuoti Respublikinę Kauno ligoninę, ir savo ruožtu darbus perleido dar vienai įmonei, pranešime spaudai skelbia Viešųjų pirkimų taryba.