"3dfx" pademonstravo naujas "Voodoo" plokštes

 (1)
Bendrovė "3dfx" pirmą kartą Europoje pademonstravo naujasias "Voodoo 4" ir "Voodoo 5" vaizdo plokštes, kurios prekyboje Europoje turėtų pasirodyti pavasarį.
Hanoveryje vykstančioje "CeBIT" parodoje bendrovė taip pat pristatė keliomis kalbomis sukurtą interneto svetainę, kurioje talpinama informacija partneriams. Svetainės lankytojai taip pat gali parsisiųsti naujausias "OpenGL", "Glide" ir "DirectX" versijas bei įrankius programuotojams.

Be to, naujoje svetainėje galima įsigyti įvairios bendrovės atributikos, pavyzdžiui, marškinėlių, krepšių ir kt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Pareiškimas Vilniaus darželyje: tu nesišluostysi užpakalio, kol neatneši popieriaus (11)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 19:43
Rinkliavos darželyje
DELFI koliažas
Į DELFI kreipėsi moteris, neapsikentusi rinkliavų Vilniaus Justiniškių rajone esančiame lopšelyje-darželyje „Pelenė“. Ją papiktino ne tik jos, bet ir įstaigos atstovų elgesys – nesulaukę paramos jie ėmė terorizuoti vaikus.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (27)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 18:42
Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.

Nori sugaudyti visus išankstinio mokėjimo SIM kortelių naudotojus (194)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 18:24
Vidaus reikalų ministerija norėtų suregistruoti visas Lietuvoje naudojamas SIM korteles. Tai reglamentuojantys įstatymo pakeitimai neseniai užregistruoti Seime.

Vilniuje išgarsėjęs imtynininkas iš Rusijos prieš žūtį verbavo „juodąsias našles“ (2)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 19:48
Čamsulvara Čamsulvarajevas ir Islamo valstybės kovotojai (Sipa nuotr.)
DELFI montažas
Ketvirtadienį per bombardavimą netoli Šiaurės Irake įsikūrusio Mosulo nukautas buvęs Europos imtynių čempionas Čamsulvara Čamsulvarajevas. Įvairūs šaltiniai praneša, kad Rusijoje gimęs, o vėliau Azerbaidžanui atstovavęs 32-ejų dagestanietis priklausė teroristine organizacija daugelio šalių laikomai Islamo valstybei ir verbavo savižudes sprogdintojas.

Ramino, kad simptomai būdingi daugeliui, o po to nuskambėjo diagnozė – ketvirta stadija (28)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 17:03
Liveta Žiaurytė - akcija Naujojoje Akmenėje
Facebook nuotr.
Neretai vaikams (dažniausiai iki 12 metų) pasireiškia vadinamieji augimo skausmai – dėl greito augimo, ypač po didesnio krūvio, skauda blauzdikaulius ir šeivikaulius. Kai tokie simptomai pasireiškė 16-metei Livetai Žiaurytei, gydytojai tikino per daug nesijaudinti – taip būna daugeliui. Visgi tikroji diagnozė buvo daug baisesnė.