3 GB vietos MP3 failams

Interneto svetainė "MyPlay" paskelbė nemokamai suteiksianti savo vartotojams 3 GB vietos MP3 failų saugojimui. Šis pranešimas paskelbtas po to, kai FortuneCity.com paskelbė, kad jos naujoji nuosavybė - svetainė "Flynote" vartotojams nemokamai suteiks 1 GB vietos MP3 failams.
"MyPlay" vartotojai, be to, galės talpinti iš karto kelis failus bei sukurti grojaraščius, kuriais dalintųsi su draugais.

Tokie pareiškimai dar kartą įrodo, jog failų saugojimo internete vietos ribos menksta. Svetainė i-drive.com sausį paskelbė apskritai neribosianti vietos, kurią jos vartotojai naudoja MP3 ir kitų failų saugojimui

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

H. Clinton šeimos drama: gražuolių antplūdis ir politiniai maitvanagiai (2)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 23:09
H. Clinton šeimos drama: gražuolių antplūdis ir politiniai maitvanagiai
AP/Scanpix
„Beveik visą santuokinį gyvenimą, o ji santuokoje gyvena jau 40 metų Hillary Clinton kovojo su kaltinimais, susijusiais su jos sutuoktinio neištikimybe, - rašo „The Washington Post“. – Buvo net ir ieškinys dėl seksualinio priekabiavimo, didelio masto tyrimas ir netgi balsavimas dėl jo pašalinimo iš pareigų, o pagrindinė jam reikšta pretenzija buvo susijusi su atsisakymu pasakyti tiesą dėl santykių su Baltųjų rūmų stažuotoja.“

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (288)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 20:28
Andrius Navickas
DELFI montažas
Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1059)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 18:11
Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių
VSAT nuotr.
Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.

Panevėžio gaujų karuose šiurpinusi pavardė vėl ištarta garsiai (5)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 21:58
Kauno kriminalistai ketvirtadienį atlikę dvi kratas, aptiko nemenką kiekį kanapių. Kaip paaiškėjo penktadienį, jų auginimu rūpinosi su „tulpinių“ gauja praeityje kovoję kitos nusikalstamos grupuotės nariai, vadinami „šmikiniais“. Juos teismas leido suimti keliems mėnesiams.

Ispanijos čempionato starte – 101 „Real“ taškas ir pergalė prieš J. Plazos auklėtinius

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 23:01
Jonas Mačiulis
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Penktadienio vakarą startavo 2016-2017 m. Ispanijos krepšinio čempionatas, kurio pirmose rungtynėse Madrido „Real“ ir Jonas Mačiulis savoje aikštėje susitiko su Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“ ekipa. Nugalėtojų titulą ginantiems Madrido krepšininkams varžovai gerokai patampė nervus, bet mačo pabaigoje neatsilaikė.