22 mlrd. JAV dolerių - verslo naujokams

Didieji investuotojai šiuos metus pradėjo tikėdamiesi, jog internetas išliks pasaulinės sėkmės simboliu.
Tai įsitikinimas, kuris, kaip teigia pramonės lyderiai, greitai pasikeisti neturėtų.

Kaip pranešė “National Venture Capital Association” (NVCA), per šių metų pirmąjį ketvirtį į 1557 jaunas JAV bendroves buvo investuota rekordinė 22,7 mlrd. JAV dolerių suma.

NVCA duomenimis net trys ketvirtadaliai investicijų (apie 17,1 mlrd. dolerių) teko interneto bendrovėms. Per praėjusį mėnesį interneto bendrovių akcijos prarado daug savo gerbėjų, kai technologijų barometru vadinamas NASDAQ biržos indeksas nukrito 19 proc.

Per pirmąjį ketvirtį JAV buvo investuota tris kartus daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Pirmojo ketvirčio investicijų rezultatai taip pat viršijo 21 mlrd. JAV dolerių sumą, kuri buvo investuota praėjusių metų paskutinį ketvirtį.

Rizikingos investicijos į jaunas bendroves apsimoka - pasak JAV prekybos asociacijos, pernai metais investuotojai gavo 46 mlrd. JAV dolerių grynojo pelno. Dauguma spekuliuojančių kapitalistų tikisi atgauti pinigus praėjus trims – septyniems metams po investicijų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Kremliaus manevrai kelia nerimą NATO: kur iš tikrųjų plaukia rusų karo laivai (41)

2016 spalio mėn. 26 d. 14:02
Admiral Kuznetsov lėktuvnešis
AP/Scanpix nuotr.
Kol pasaulio žiniasklaida praėjusią savaitę šaipėsi iš dūmuose paskendusio Rusijos lėktuvnešio „Admiral Kuznecov“, šis Rusijos laivyno flagmanas su dar šešiais koviniais ir trimis paramos laivais ramiai traukė link savo tikslo – Sirijos. Bet NATO nerimą kelia ne tik ši flotilė, kuri, kaip spėjama yra viena dėmesio nukreipimo priemonių.

G. Landsbergis prabilo apie tolesnius scenarijus (552)

2016 spalio mėn. 26 d. 13:11
Andrius Kubilius, Gabrielius Landsbergis, Dainius Kreivys
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis prakalbo apie tai, jog jeigu valstiečių ir žaliųjų ultimatumai nepasibaigs bei aiškios pozicijos nebus sudėliotos, konservatorių partija bus opozicijoje bei palaikys tik tuos sprendimus, kurie, jų nuomone, bus naudingi Lietuvai.

Dėl feisbuko įrašo užsitraukė Ž. Pinskuvienės rūstybę: jau sulaukė policijos skambučio (206)

2016 spalio mėn. 26 d. 12:47
Živilė Pinskuvienė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Širvintose vėl verda aistros. Apie galimus rinkimų pažeidimus, kuriuose galbūt dalyvavo ir Širvintų mere Živilė Pinskuvienė, socialiniame tinkle parašiusi moteris sulaukė policijos skambučio. Ž. Pinskuvienė kaltina moterį šmeižtu ir teigia, kad ji už savo žodžius turės atsakyti.

„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą (1)

2016 spalio mėn. 26 d. 14:14
Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.

Sukrečiančio žiaurumo istorija: kaunietė kaltinama pati marinusi savo sūnų ir rinkusi paramą TV laidose (80)

2016 spalio mėn. 26 d. 13:05
„Be jokios abejonės – tai viena keisčiausių ir sudėtingiausių bylų, kurias teko tirti“, - DELFI sako Kauno apygardos prokurorė Auksė Lipkevičienė.