Tyrimas: kiek vyrų moteris palieka dėl antsvorio

 (3)
Jei moterys pastorėtų, pusė jų liktų vienišos. Tuo tarpu moterys pakantesnės – papilnėjusį vyrą paliktų kas penkta.
© Shutterstock nuotr.

Tokie rezultatai gauti, apklausus 70 tūkstančių amerikiečių vyrų. Papildomi antrosios pusės kilogramai priverstų vyrus palikti savo mylimąją be jokios sąžinės graužaties. Daugiau nei trečdalis vyrų mano, kad moterys, sulaukusios 40 metų, nebe tokios patrauklios, o ketvirtadalis tvirtina, kad po 50 metų jos jau visiškai praranda patrauklumą, skelbia „The Daily Mail".

Taip pat mokslininkai išsiaiškino, kad vyrai labiau linkę meluoti dėl seksualinių partnerių skaičiaus. 42 proc. apklaustų vyrų mano, kad moteris yra netvarkinga ir pasileidusi, jei turėjo daugiau nei 10 vyrų. 

Tačiau toks pat procentas moterų pareiškė, kad vyrą laikytų paleistuviu, jei jis per savo gyvenimą būtų užmezgęs santykius su daugiau kaip 20 moterų.

18 proc. vyrų prisipažino meilę moteriai, kad tik su ja permiegotų, o daugiau nei 60 proc. stipriosios lyties atstovų fantazavo apie seksą su savo mylimos moters draugėmis.

Pereikime prie moterų... Pilnėti linkę vyrai šiuo požiūriu saugesni  sustorėjusį vyrą paliktų tik kas penkta moteris. Dėl savo patrauklumo jie irgi gali būti ramūs  23 proc. moterų mano, kad jų mylimasis niekada nepraras žavesio. Ir seksualinės fantazijos moterų kitokios  tik trečdalis apklaustųjų patvirtino, kad svajojo apie seksą su vyro draugu.

Taigi kam  vyrui ar moteriai  Amerikoje gyventi lengviau? Galima pamanyti, kad vyrai tai jau prišveitę jaunystės eliksyro  nei pilvas jiems auga, nei veidas raukšlėjasi, nei plinka, nei problemų dėl erekcijos turi. Supermenai, matai. Ne supermenai jie, o pingvinai  paukščiai, kurie neskraido.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.

Moterų įpročiai, kurie vyrus varo iš proto (17)

Aptarsime, kas jiems kelia nuostabą ir verčia antakius lipti ant kaktos, tačiau vis tiek su tuo susigyvena ir nurašo „Ai, nieko, jūs gi – moterys”.

Gražus kūnas be dietos ir mankštos (11)

Taip, tai įmanoma. Atsikratyk nereikalingų kilogramų ir atrodyk žvalesnė, nemarindama savęs badu ar alindama kūną treniruotėmis.

Kaip panaudoti sodą šalinant įsisenėjusias dėmes

Namų valymas ir netgi patys nemaloniausi namų ruošos darbai tampa daug malonesni, kai dirbi kartu su šeimos nariais ar draugais. O jei namie likote viena, tuomet pasileiskite garsiai muziką ir viskas atrodys daug lengviau.

Kaip maitintis, kad pilvas būtų plokščias, o talijos nepuoštų gelbėjimosi ratas? (10)

Dailaus pilvuko, kuris atrodytų toks pat lygus, kaip kad gulime ant nugaros, tikiu, norėtų visos moterys.

Nauja avalynė - naujos nuospaudos: būdai išvengti kančių (9)

Kai kurie kiekvieną sezoną avalynę pakeičia be didesnių problemų, bet dažniausiai nauja, dar nepranešiota avalynė kelia gausybę rūpesčių.

Produktai, kurių nepatartina vartoti tuščiu skrandžiu (16)

Ar esate pastebėjusios, kad ryte, atsikėlusios ir sukrimtusios obuolį ar kelias vynuogių uogas, paskui prastai jaučiatės, jums raižo pilvą ir netgi susuka vidurius?

Natūralūs ir greiti būdai įveikti peršalimą (1)

Kai pavasario orai tokie permainingi, tampa vis lengviau peršalti. Nors sinoptikai pranašauja šiltą vasarą, ji kol kas atrodo kaip tolimas miražas.

Veido odos priežiūra: ko jokiu būdu negalima daryti (4)

Visos mes ne šventosios ir retkarčiais padarome veido priežiūros klaidų. Jei taip nutinka kartais, neverta nerimauti – jei vieną naktį prieš miegą pamirši nusivalyti makiažą, ko gero oda nuo to nesunyks.

Nenorite, kad svečiai užmigtų prie pietų stalo? Šių produktų privalote atsisakyti (6)

Visi esame patyrę tą jausmą, kai po sočių pietų norime kristi į lovą ir miegoti. Šventiniu laikotarpiu, prisiragavę įvairių patiekalų, taip pat dažnai pajuntame mieguistumą. Ką daryti?

Kaip nepasiduoti depresijai, jeigu dažnai jaučiate nerimą ir liūdesį (29)

Jei pastebėjote, kad jūsų gyvenime ėmė vyrauti neigiamos emocijos, ko gero atėjo laikas peržvelgti savo mąstymo modelius ir juos keisti.

8 svarbūs signalai jūsų sveikatai, kuriuos siunčia pakitusi odos būklė (2)

Oda - didžiausias mūsų kūno organas, tad jeigu kažkas viduje vyksta ne taip, didelė tikimybė, jog oda praneš.