Kodėl vyrai bijo skyrybų?

 (29)
Mokslininkai išsiaiškino priežastį, kodėl vyrai nepalieka savo merginų, net jei meilė seniai jau išblėso.
Kai kurie vyrai nesiskiria, nes labiau bijo nežinomos ateities nei žinomos dabarties.
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, tai darydami, jie paprasčiausiai praranda savo draugus. Šeimos draugai susiskaldo į dvi stovyklas: kuris teisus ir kuris kaltas. Galiausiai vyras lieka be nieko: jis praranda apie 8 draugus.

Apklausos parodė, kad tik 1 iš 10 stipriosios lyties atstovų džiaugiasi, kad atsikratė nusibodusių draugų. Daugiau nei 27 procentai vyrų prisipažino, kad baimindamiesi prarasti draugus, jie tęsė savo santykius su partnerėmis. Tyrimus atliko internetinis portalas healbee.com.

Jei skyrybos yra ypač bjaurios, dauguma pažįstamų ir draugų patenka į kryžminę ugnį. Paprastai dauguma poros bičiulių rodo užuojautą partnerei, o vyras lieka be nieko. Draugams greitai nusibosta būti mūšio lauko viduryje, ypač jei juos verčia pasirinkti vieną ar kitą pusę.

Mokslininkai pataria atsikratyti draugų iki santykių pradžios. Tikėtina, kad iš 8-ių prarastų draugų, 3 bus bendri, 3 - buvusio partnerio draugai, o 2 - žmonos bičiuliai.

Iš 2000 apklaustųjų, kurie neseniai išsiskyrė su savo merginomis, 31 procentas gailisi dėl skyrybų, nes jos paveikė ir jų santykius su draugais. 21 procentas prisipažino, kad aktyviai stengėsi patraukti draugus savo pusėn. Beveik dviem trečdaliams apklaustųjų vyrų pavyko išsaugoti savo senus draugus.

49 procentai partnerių buvo išgrūsti iš seniai susiformavusios linksmos draugų kompanijos. Pusė dalyvių pareiškė, kad draugai tiesiog ėmė jų vengti, neaiškindami savo elgesio priežasčių.

***

Na, o mes atlikome apklausą tarp mūsų, mergaičių, ir nustatėme, kad vyrai būna šeimoje, tempia nesėkmingus santykius, nes:
- baiminasi dėl karjeros (sugrius jo, kaip pavyzdingo šeimos vyro, reputacija; šeimos vyrą kompanija vertina palankiau - jis atsakingesnis, brandesnis, nebijo įsipareigojimų),
- nori matyti savo augančius vaikus, dalyvauti jų gyvenime, nes sunkiai prileidžia mintį, kad svetimas vyras augins JO vaikus (po skyrybų vaikai paprastai lieka su motina),
- bijo skaudinti savo tėvus,
- nenori dalinti turto - tai ilga ir nemaloni procedūra, be to, didelė tikimybė, kad vyrui skyrybos smarkiai pakenktų (todėl skirtis neapsimoka),
- įprato prie tokios situacijos ir bijo rizikuoti kažką keisti savo gyvenime (nežinomybė ir neaiškumai baugina).

Gal jūs žinote dar daugiau priežasčių, kodėl vyras bijo skirtis?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Gražus kūnas be dietos ir mankštos (9)

Taip, tai įmanoma. Atsikratyk nereikalingų kilogramų ir atrodyk žvalesnė, nemarindama savęs badu ar alindama kūną treniruotėmis.

Kaip panaudoti sodą šalinant įsisenėjusias dėmes

Namų valymas ir netgi patys nemaloniausi namų ruošos darbai tampa daug malonesni, kai dirbi kartu su šeimos nariais ar draugais. O jei namie likote viena, tuomet pasileiskite garsiai muziką ir viskas atrodys daug lengviau.

Kaip maitintis, kad pilvas būtų plokščias, o talijos nepuoštų gelbėjimosi ratas? (8)

Dailaus pilvuko, kuris atrodytų toks pat lygus, kaip kad gulime ant nugaros, tikiu, norėtų visos moterys.

Nauja avalynė - naujos nuospaudos: būdai išvengti kančių (9)

Kai kurie kiekvieną sezoną avalynę pakeičia be didesnių problemų, bet dažniausiai nauja, dar nepranešiota avalynė kelia gausybę rūpesčių.

Produktai, kurių nepatartina vartoti tuščiu skrandžiu (16)

Ar esate pastebėjusios, kad ryte, atsikėlusios ir sukrimtusios obuolį ar kelias vynuogių uogas, paskui prastai jaučiatės, jums raižo pilvą ir netgi susuka vidurius?

Natūralūs ir greiti būdai įveikti peršalimą (1)

Kai pavasario orai tokie permainingi, tampa vis lengviau peršalti. Nors sinoptikai pranašauja šiltą vasarą, ji kol kas atrodo kaip tolimas miražas.

Veido odos priežiūra: ko jokiu būdu negalima daryti (4)

Visos mes ne šventosios ir retkarčiais padarome veido priežiūros klaidų. Jei taip nutinka kartais, neverta nerimauti – jei vieną naktį prieš miegą pamirši nusivalyti makiažą, ko gero oda nuo to nesunyks.

Nenorite, kad svečiai užmigtų prie pietų stalo? Šių produktų privalote atsisakyti (6)

Visi esame patyrę tą jausmą, kai po sočių pietų norime kristi į lovą ir miegoti. Šventiniu laikotarpiu, prisiragavę įvairių patiekalų, taip pat dažnai pajuntame mieguistumą. Ką daryti?

Kaip nepasiduoti depresijai, jeigu dažnai jaučiate nerimą ir liūdesį (29)

Jei pastebėjote, kad jūsų gyvenime ėmė vyrauti neigiamos emocijos, ko gero atėjo laikas peržvelgti savo mąstymo modelius ir juos keisti.

8 svarbūs signalai jūsų sveikatai, kuriuos siunčia pakitusi odos būklė (2)

Oda - didžiausias mūsų kūno organas, tad jeigu kažkas viduje vyksta ne taip, didelė tikimybė, jog oda praneš.

10 natūralių būdų kovoti su pūslelinę (ledukai, degtinė, paracetamolio tebletės ir kt.) (13)

„Ir vėl vėjas nubučiavo" - taip sakoma, kai ir vėl užklumpa nemalonioji lūpų pūslelinė.

10 dalykų, kurie lėtina jūsų medžiagų apykaitą ir trukdo sėkmingai mesti svorį (9)

Atsikratykite šių įpročių dabar tam, kad padidintumėte savo kalorijų deginimo galimybes.

Išsamusis 2017-ųjų sveikatos horoskopas visiems Zodiako ženklams

Žinoma, kad domina, ką žada šie metai mūsų asmeninei laimei ir karjerai. Tačiau jei nebus sveikatos, kam ta meilė ir darbas, tiesa?

Naudingiausi kambariniai augalai nuo nemigos, galvos skausmo, virusų (5)

Namuose esanti įvairi technika - kompiuteriai, spausdintuvai, televizoriai, kondicionieriai ir t.t. - ora paverčia negyvu. Apsaugoti aplinką nuo žalingo poveikio bei palaikyti namuose švarų orą padės augalai-sanitarai.

Koks moters kvapas labiausiai atstumia vyrus? (44)

Sakote, saldus gėlių aromatas? O gal cukraus vata ar kadagiais dvelkiantis aromatas? Ne - yra kvapas, kuris labiausiai dirgina vyro uoslę.