Kaip pakeisti įgrisusį vyro stilių?

 (1)
„Brangioji, mano mokyklos laikų džinsai man vis dar tinka!“. Girdėta? Atsikratykite nepageidaujamo mylimojo garderobo.
Jei norite pasiekti rezultatų, kritikuokite drabužį, o ne jį vilkintį mylimąjį.
© Shutterstock nuotr.

Taip jau dažniausiai nutinka, kad mano SMS (sekinančios menstruacijų sankcijos, arba periodas, kai negaliu nei baltų kelnių vilkėt, nei į namus Gedo parsivilkt) ir paskutinė savaitė prieš algos mokėjimą, kai sėdžiu be cento, sutampa. Vadinasi, ne tik jaučiuosi stora, bet dar ir apskurusi esu, nes į parduotuves nėr už ką nueiti.

Savaime suprantama, kad pinigų psichoneurologopatalogui irgi neturiu (nors dieve, koks prikolas būtų pas jį lankytis, visiškas lygis!). Bet išradau savąją terapiją: Petruškos „Mados reido“ gatvės rubriką ir visas užsienietiškas laidas, tokias, kaip „Ko nedėvėti“ ar „Kaip gerai atrodyti nuogam“. Ir pigiau, ir efektyviau negu bet kokie gydytojo seansai.

Tik va, yra vienas pašalinis poveikis – po to man norisi perrengti visus mane supančius vyrus. Jau senokai nužiūrinėju tą Gedo megztinį, kurį mažutis vadina „bohemišku“, o man jis atrodo šizofreniškas.

Pripažinkite, netgi prieš tai, kai pradedate rimtai su vaikinu draugauti, jūs, ko gero, mintyse pasižymite jo išvaizdos detales, kurias jūs pakeisite, kai tik pradėsite oficialiai draugauti. Sau (ar savo draugams) pasakote: „jo kelnės turės dingti“ ar „jam reikia pakeisti šukuoseną… būtinai“. 

Ir dėl to megztinio aš ilgai tyriau situaciją. Padovanojau Gediminui (tuomet jį dar taip vadinau, nes jis mane vadino Viktorija) nuostabų YSL megztuką. Atsainiai pasakiau, kad šiaip norėjau jį nustebinti, o iš tikrųjų meldžiau, kad maniškis spintoje suvalgytų jo tympeną-pumpurieną.

Tada pradėjau laidyti užuominas, kaip man patiko ta apranga, kurią mačiau parduotuvės vitrinoje, kaip jis puikiai atrodo su trumpais sportiniais švarkeliais… jis turėtų juos dėvėti dažniau! Juk uždirba tai nemažai, ir man per daug nieko neperka, po galais!

Oi, kaip laukiu tos akimirkos, kai pagaliau oficialiai paskelbsim, kad esame pora. Galvojau, bus kaip Liucijai su Nielsu: išlįs nagai ir tiesiai šviesiai išrėšiu, kad veduosi jį apsipirkti ar apsikirpti, net jei tai ir prieštarauja jo norams. Tuomet pagrasinsiu išmesti lauk jo mėgstamiausius marškinėlius, kurie jau yra suplyšę. Galiausiai, besiruošdama vėlyviems sekmadienio pusryčiams, mestelsiu bombą: „Tu iš tiesų ruošiesi taip apsivilkti?!“.

Bliamba, kažkaip baisokai skamba, nors Liuska ir puikiai tvarkosi. Ko gero, Gedas pradėtų manęs neapkęsti. Žinau, kad prisiektų niekada su manimi nekelsiąs kojos į prekybos centrą ir iki pamėlynavimo ginčytųsi dėl to savo megztinio. 

Skaičiau, kad vienas iš didžiausių internetinių prekybos tinklų mažaūgiams vyrams buvo sukurtas būtent todėl, kad moteris sugalvojo pakeisti savo vyro stilių, bet negalėjo nieko rasti parduotuvėse.
Gal ir maniškio stilius nėra beviltiškas? Gal jam nėra, iš ko rinktis arba jis tiesiog laiko neturi, uždirbinėdamas mano išsvajotiesiems Louboutinams?

Manau, svarbiausia, kad jis nepasijustų, jog su jo išvaizda kažkas yra ne taip. Būsiu jo gidė, jo gydytoja, jo stiliaus garu ar guru, nežinau kaip ten...Žodžiu, imsiuos naujos strategijos:
1) nebepurtysiu galvos, kaskart, kai jis apsirengia taip, jog man norisi tapti lesbiete;
2) akcentuosiu dalykus, kurie man jo išvaizdoje patinka. Juk tokių tikrai, tikrai yra;
3) išmoksiu sakyti komplimentus ("Tas YSL megztinis, kurį tau nupirkau, pabrėžia tavo akių spalvą");
4) padovanosiu jam ką nors, kas mums abiems (šita „mums abiems“ dalis pati sunkiausia) patiktų;
5) kalbėsiu tik tuomet, jeigu fiziškai negalėsiu ištverti jo rūbų (t.y. jeigu jis vis dėlto nuspręs eiti į „Fėjas“ su leopardinėmis Versace kelnėmis), kai nuo jų mane krės drebulys ar kankins niežulys;
6) kritikuosiu drabužį, o ne jį (teisingas variantas: tų kelnių kirpimas/spalva/forma neatskleidžia tavo užpakaliuko grožio; blogas variantas: tavo užpakalis su tomis kelnėmis atrodo plokščias);
7) negailėsiu jam bučinių, net jei jis to megztinio ir neišmes. Juk būtent tas idiotiškas apdaras pirmąkart ir patraukė mano akį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Moterų įpročiai, kurie vyrus varo iš proto (1)

Aptarsime, kas jiems kelia nuostabą ir verčia antakius lipti ant kaktos, tačiau vis tiek su tuo susigyvena ir nurašo „Ai, nieko, jūs gi – moterys”.

Gražus kūnas be dietos ir mankštos (9)

Taip, tai įmanoma. Atsikratyk nereikalingų kilogramų ir atrodyk žvalesnė, nemarindama savęs badu ar alindama kūną treniruotėmis.

Kaip panaudoti sodą šalinant įsisenėjusias dėmes

Namų valymas ir netgi patys nemaloniausi namų ruošos darbai tampa daug malonesni, kai dirbi kartu su šeimos nariais ar draugais. O jei namie likote viena, tuomet pasileiskite garsiai muziką ir viskas atrodys daug lengviau.

Kaip maitintis, kad pilvas būtų plokščias, o talijos nepuoštų gelbėjimosi ratas? (8)

Dailaus pilvuko, kuris atrodytų toks pat lygus, kaip kad gulime ant nugaros, tikiu, norėtų visos moterys.

Nauja avalynė - naujos nuospaudos: būdai išvengti kančių (9)

Kai kurie kiekvieną sezoną avalynę pakeičia be didesnių problemų, bet dažniausiai nauja, dar nepranešiota avalynė kelia gausybę rūpesčių.

Produktai, kurių nepatartina vartoti tuščiu skrandžiu (16)

Ar esate pastebėjusios, kad ryte, atsikėlusios ir sukrimtusios obuolį ar kelias vynuogių uogas, paskui prastai jaučiatės, jums raižo pilvą ir netgi susuka vidurius?

Natūralūs ir greiti būdai įveikti peršalimą (1)

Kai pavasario orai tokie permainingi, tampa vis lengviau peršalti. Nors sinoptikai pranašauja šiltą vasarą, ji kol kas atrodo kaip tolimas miražas.

Veido odos priežiūra: ko jokiu būdu negalima daryti (4)

Visos mes ne šventosios ir retkarčiais padarome veido priežiūros klaidų. Jei taip nutinka kartais, neverta nerimauti – jei vieną naktį prieš miegą pamirši nusivalyti makiažą, ko gero oda nuo to nesunyks.

Nenorite, kad svečiai užmigtų prie pietų stalo? Šių produktų privalote atsisakyti (6)

Visi esame patyrę tą jausmą, kai po sočių pietų norime kristi į lovą ir miegoti. Šventiniu laikotarpiu, prisiragavę įvairių patiekalų, taip pat dažnai pajuntame mieguistumą. Ką daryti?

Kaip nepasiduoti depresijai, jeigu dažnai jaučiate nerimą ir liūdesį (29)

Jei pastebėjote, kad jūsų gyvenime ėmė vyrauti neigiamos emocijos, ko gero atėjo laikas peržvelgti savo mąstymo modelius ir juos keisti.

8 svarbūs signalai jūsų sveikatai, kuriuos siunčia pakitusi odos būklė (2)

Oda - didžiausias mūsų kūno organas, tad jeigu kažkas viduje vyksta ne taip, didelė tikimybė, jog oda praneš.

10 natūralių būdų kovoti su pūslelinę (ledukai, degtinė, paracetamolio tebletės ir kt.) (13)

„Ir vėl vėjas nubučiavo" - taip sakoma, kai ir vėl užklumpa nemalonioji lūpų pūslelinė.

10 dalykų, kurie lėtina jūsų medžiagų apykaitą ir trukdo sėkmingai mesti svorį (9)

Atsikratykite šių įpročių dabar tam, kad padidintumėte savo kalorijų deginimo galimybes.

Išsamusis 2017-ųjų sveikatos horoskopas visiems Zodiako ženklams

Žinoma, kad domina, ką žada šie metai mūsų asmeninei laimei ir karjerai. Tačiau jei nebus sveikatos, kam ta meilė ir darbas, tiesa?

Naudingiausi kambariniai augalai nuo nemigos, galvos skausmo, virusų (5)

Namuose esanti įvairi technika - kompiuteriai, spausdintuvai, televizoriai, kondicionieriai ir t.t. - ora paverčia negyvu. Apsaugoti aplinką nuo žalingo poveikio bei palaikyti namuose švarų orą padės augalai-sanitarai.