Vyrus žavi moters protas, o ne seksualumas

 (122)
Mes vyrus mylim už protą, jėgą, ryžtingumą ir pažadų laikymąsi (žinoma, dar vardintume 50 bruožų). O už ką myli mus?
Vien dailia išvaizda vyro nesudominsi.
Vien dailia išvaizda vyro nesudominsi.
© Shutterstock nuotr.

Aną vakarą sode pas Vaivą įsiplieskė diskusija. Vaiva teigė, kad šiuolaikiniame pasaulyje pasireikšti moteriškumui lieka vis mažiau erdvės. Neva, nėra nei normalių šokių, kur galima plazdėti suknelėmis, demonstruoti savo jausmingumą, graciją bei eleganciją, nei kitokių susibūrimų, kuriuose vyrai galėtų žavėtis damomis, jų moteriškumu, grožiu.

O Vika atšovė, kad ir anksčiau vyras, rinkdamasis žmoną, kažin ar labai jau paisė, kaip ji moka kultūrnamyje valsą šokti - žiūrėdavo į tą, kuri moka ir karves melžti, ir šieną krauti. Sveika, tvirta, darbšti moteris - štai kur vyro idealas, o ne perkarusi miestietė porcelianiniu veidu.

Teodora pridūrė, kad moteriškumo (kaip ir vyriškumo) samprata nuolat kinta. Kas traukė vyrus anuomet, nebūtinai žavės dabar, technikos amžiuje.

Štai, pavyzdžiui, Twitter lankytojai vyrai įsitikinę, kad svarbiausia moteryje - kaip ji save pateikia ir manieros. Regis, tai labai patiktų Vaivai - ši nuomonė sustiprina jos poziciją. O ką sako sociologai - už ką mus myli ir vertina vyrai?

Taigi - apklausę vyrus iki 25 metų, tyrėjai nustebo, kad daugiau nei pusė jų (55 proc.) vertina moters... protą! Antroje vietoje atsidūrė jos seksualumas - taip mano 44 proc. vyrų. Na, ir trečioje vietoje - moters grožis, išvaizda; tam reikšmės teikia 42 proc. apklaustų vyrų.

Taigi, taigi... Vadinasi, moterys labai klysta, sureikšmindamos savo išvaizdą, skirdamos itin daug laiko kūnui puoselėti, seksualių drabužių apieškai, o ne asmenybės tobulinimui - kelionėms, vertingoms knygoms, kalbų mokymuisi.

Patraukli moters vyrams daro įspūdį, tas tiesa, tačiau, kai nėra apie ką su kalbėti, diskutuoti, ginčytis, tai tokia mergina, vyrų nuomone, tinka tik trumpalaikiam romanui.

Tačiau sociologai įspėja dar apie vieną pavojų - vyrai vertina moters protą, tačiau nemėgsta, kai moteris jį demonstruoja. Taigi, kaip sakė, Vika, reikia būti tokia protinga, kad nebijotum pasirodyti kvaila - tokios linijos laikymasis labai gerai surikiuoja santykius su vyru.

Jei galite sutaisyti garažo vartus, rodote, kaip teisingai įsukti medvaržtį, o protų mūšiuose atsakote į 80 proc. klausimų teisingai, tai vyrą gali erzinti. Kad ir koks protingas būtų vyras, jis, be didžiavimosi savo moterimi, vis tiek jaus konkurenciją, pavydą, nepilnavertiškumą.

Žodžiu, jei turite proto, mielosios, tai mokėkite juo naudotis taip, kad kuo daugiau išloštumėte jūs, ir jūsų santykiai su vyru nuo to nenukentėtų. Mokėkite pabūti silpnos, kad vyrai galėtų pasijusti riteriais - jiems to labai labai reikia...

Ir dar - sociologų atliktos apklausos rodo, kad net 65 proc. vyresni nei 45 metų vyrai vertina moters rūpestingumą, o grožiui skyrė paskutinę vietą...

Taigi išvada viena: pildom turinį (protą), o paskui jau galima tam turiniui suteikti ir seksualų įpakavimą...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (2)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (26)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.