Kodėl lietuvės neturėtų žavėtis italais?

 (183)
Mes purkštaujame, kad Marijos žemėje mažai saulės, kad vaikštom niūrios. Bet net ten, kur šiluma, galima jaustis nelaimingai.
Dauguma italų buityje - visiški nevėkšlos.
Dauguma italų buityje - visiški nevėkšlos.
© Shutterstock nuotr.

Kaip rašo Tvnet.lv, pačiose didžiausiose pasaulio šalyse buvo atliktas sociologinis tyrimas, kuris parodė, jog pačios nelaimingiausios yra italės. Net 76 procentai šios šalies moterų pareiškė, kad jos yra nelaimingos.

Ne geriau, pasirodo ir kituose svajonių kraštuose, lietuvių (tiesa, kai kurių) akimis žiūrint. Po italių nepatenkintos savo gyvenimu yra ispanės (63 proc.), prancūzės (57 proc.), vokietės (53 proc.) ir britės (51 proc.).

Ir, manau, kad italių nelaimės priežastis - vaikai. Ar galima būti laimingai, kai su tavimi sūnus gyvena iki 40 ties metų? Ne kartą, nusileidus lėktuvui, teko stebėti, kaip italai kuo skubiau stengiasi įjungti savo mobiliuosius ir pranešti: „Mamma, bongiorno! Si.. Si. Ti amo, ciao!". Ne kokioms mylimosioms pirmiausia skambina, o mamai!

Sakoma, kad verta žiūrėti, kaip vyras elgiasi su mama - tai rodo jo požiūrį į moterį. Bet kai bambagyslė nenukrenta ir vyrui pradėjus žilti, tai jau labai įtartina... Labai...

Tačiau pačios nelaimingiausios moterys Europoje išvardijo kitas priežastis: ekonominę krizę ir sudėtingą darbo paiešką ką tik iškeptoms mamoms. Italės skundžiasi, kad šalyje itin trūksta vaikų darželių.

Dar daugiau - daugiau nei pusė apklaustų italių teigė, kad apgailestauja dėl nelaimingos santuokos, tačiau daugiau savigraužos - net 2/3 moterų tai prisipažino! - joms sukelia vaikai. Italės teigia, kad italų vyrai yra dabitos, tinginiai, tik savimi susirūpinę savimylos, todėl moterims tenka didesnis darbo krūvis namuose.

Ir tai tiesa - tas pats tyrimas parodė, kad 70 proc. italų vyrų niekada nesinaudojo dujine virykle, o dar daugiau - net 95 proc. - pareiškė niekad neprisilietę prie skalbiamosios mašinos...

Taigi ir sakiau - nelaimės priežastis yra vaikai! Bet kas juos auklėja? Ar ne tos pačios moterys? Ar ne mamos išlepina ir neišspiria jų laiku iš namų? Iki 40-ties savo „vaikeliui" ruošia pastą, skalbia, lygina... Kada suaugusiam vyrui išmokti savarankiškumo? Nėra jokių sąlygų...

Iš motinos rankų jie keliauja į žmonos. Tai kaip moteriai jaustis laimingai, kai namuose turi ne partnerį, o dar vieną DIDELĮ vaiką?

Ir kai vienoje kelionėje italui pasakiau apie juos sklandančią nuomonę, jis puolė neigti. Sako, ne, aš savarankiškas, gyvenu Milane, keliauju po pasaulį, nereikia, kad manimi kas nors rūpintųsi. Kai paklausiau, kur Milane gyvena, jis atsakė - pas mamą, nes... dar nesukūrė šeimos!

Štai taip, mielosios. Italas moka tik ilgų makaronų ant ausų pakabinti, o šeimoje jis dažnai būna netinkamas. Ne visi italai, žinoma, tokie, bet... Jei esi pasirengusi buitį kuopti pati, o nori tik saldainiuko šalia, tada gali ir užmegzti sntykius. Duok dieve, pasitaikys italas kulinaras...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (27)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.