Ko galima pasimokyti iš blogos mergaitės?

 (42)
Mane, pasitikinčią savimi moterį, vienas gerbėjas pavadino kale. Neįsižeidžiau, o šypsodamasi mandagiai padėkojau: „Ačiū“.
Save mylinčios moterys žino, ko nori, ir to siekia. Ir, kaip keista bebūtų, tai gauna.
Save mylinčios moterys žino, ko nori, ir to siekia. Ir, kaip keista bebūtų, tai gauna.
© Shutterstock nuotr.

Jam, matai, nepatiko, kad bare atsisakiau, kad jis nupirktų man gėrimo. Bet greičiausiai labiau jį įžeidė kita aplinkybė - pasakiau, kad dar šiltutis skuostų pas savo žmoną.
Aš jį atpažinau - jo nuotraukos kartais pasirodo vakarėlių kronikų žurnaluose. Ir ten jis labai padoriai pozuoja su savo ilgamete žmona. Kam man ženeklis?
Tai kai nurodžiau kryptį, kur jam eiti (namo), kadrinti mėginęs vyras nueidamas iškošė pro dantis: „Kalė". Net nemaniau įsižeisti. Kodėl turėčiau? Žinau savo vertę ir kokia esu iš tikrųjų. Įsižeidžiame ir įsiskaudiname tada, kai leidžiame tai įvykti. Tai jei pavadins mane Kūlverstuku, turėsiu ieškoti Genos? Gal tada paprasčiau pasakyti: „Taip, aš Kūlverstukas. O jūs - svajonių krokodilas".

Žinoma, žodis „kalė" jokių teigiamų emocijų nesukelia. Bet tai tik švelnioji versija. Dažniau mane pakrikštija sterva. Tai savanaudė moteris, paisanti tik savo poreikių, lipanti per kitų galvas, kad tik pasiektų savo tikslo. Ir tai visai nesusiję su tuo, kad galiu patirti daugkartinį orgazmą. Bet aš nesu šimtaprocentinė sterva. Tai įrodė Vikos laiškas. Po pusantrų metų draugystės, ji išdėjo man nuoširdžiai, ko iš manęs išmoko arba nori išmokti. Ji parašė, kad suprato, kodėl kalės gauna gerus vyrus. Mane tas laiškas sujaudino. Tikrai. Vika turi talentą pamatyti asmenybės esmę, nors kartais ji ir nusišneka, kaip tikra blondinė.

Ką ji pastebėjo? Kad esu išdidi ir žinau savo vertę! O kitus pastebėjimus surašė punktais ir pavadino „Ko galima pasimokyti iš blogos mergaitės?".

Sugebėjimas laikyti vyrą ant trumpo pavadėlio
Daugelis moterų taip persistengia, siekdamos būti vyrui reikalingos, kad nė nepajunta, kaip tampa skuduru kojoms nusišluostyti. Kalės gyvenime to niekada nenutiks. Vyras,  turintis šalia tokią moterį, turi būti pasirengęs staigmenoms, nes niekada nežinos, ką ji gali iškrėsti. Tokį ramybės jausmą - sumedžiojau moterį, galiu dabar atsipalaiduoti - vyras vargu ar pajus. Kalės nenuspėjamumas - tai būtent ta savybė, kuri verčia būdrauti esminius vyro-medžiotojo instinktus. O tai išeina į naudą - vyras stengiasi būti geras. Juk tokia moteris savimi pasitiki - gali išspirti lauk, jeigu kas nors nepatiks.

Tobulumo siekimas
Tikra kalė visuomet pasieks, kad turėtų viską, kas yra geriausia (žinoma, atsižvelgdama į savo galimybes). Ji nešykštės pinigų, jėgų, sudarys sandėrį net su pačiu velniu, kad tik gautų, ko nori.
Tobulumo ji sieka visur: geras namas, automobilis, prižiūrėtas kūnas, nepriekaištinga išvaizda. Kodėl taip elgiasi? Nes ji to verta, ji to nusipelno! Todėl jos nepamatysite nukarusiu pilvu, nesutvarkytais nagais ar nuskalbta liemenėle. Ji visur siekia tobulumo.

Meilė sau
Pati nuostabiausia kalės savybė - jokių abejonių dėl savo nuostabumo. Jai net nekyla svarstymų, kurie labai dažnai kamuoja moteris: „Nejaugi jis gali mane mylėti?", „Ką aš ne taip padariau?", „Aš negaliu sau to leisti", „Kitoms sekasi, o man - ne". Ji myli save tokią, kokia yra. - nuo galvos iki kojų pirščiukų. Ir myli save besąlygiškai. O jei ištinka nesėkmė, numoja ranka ir įvertina situaciją iš kito kampo. Net savo trūkumus iškelia kaip privalumus. Jei iškils dilema - pirkti anytai gėlę, vyrui kvepalus ar sau suknelę, tai jos pasirinkimas bus aiškus. Tiktai suknelė!

Asmenybės vertės pajautimas
Ji nieko neaukos - nei savigarbos, nei savo orumo, kad išsaugotų santykius su vyru. Ir tikrai neguos savęs frazėmis „Geriau toks vyras, negu būti vienai", „Jis nėra aukso gabalas, bet užtat mano". Kalė instinktyviai jaučia, kad pats svarbiausias gyvenime žmogus, kuris bus su ja iki paskutinio atodūsio, yra ji pati. Ir kad tam žmogui reikia meilės bei rūpesčio ne mažiau nei aplinkiniams. Ir ji niekuomet savęs nepamirš. O mylinti save moteris traukia vyrus kaip magnetas.

Gebėjimas būti savimi
Abejingų kalei praktiškai nėra. Tačiau jai aplinkinių nuomonė visai nerūpi. Vyrai kale netgi žavisi, o moterys vadiną ją egoiste (bet širdies gilumoje jai šiek tiek pavydi). Vyrai vadina tokią moterį su velykomis tarp kojų ir netgi gerbia, kad ji niekam neleidžia užsėsti ant sprando.
Kalė turi stiprią nervų sistemą, moka apsiginti, neprisileisti blogos energijos. Ji ištikima savo principams, beveik nedaro nuolaidų ir neina į kompromisus. Jei jau pažadėjo būti ištikima vyrui, tai ir bus. Greičiausiai...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (26)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.