Jei jūsų mylimasis - kompanijos siela

 (3)
Kai pastebėjau Ričardą, mane sužavėjo jo juokeliai ir balso tembras. Klasės merginos jo geidė, o vaikinai – pavydėjo dėmesio.
Vyras, mėgstantis būti dėmesio centre, gali taip ir nepasikeisti. Norite būti su tokiu?
Vyras, mėgstantis būti dėmesio centre, gali taip ir nepasikeisti. Norite būti su tokiu?
© Shutterstock nuotr.

Tačiau gyvenant teko susitaikyti su šiomis magnetinėmis jo savybėmis. Jis žino, kada ir kaip moteriai pasakyti komplimentą, moka įtraukti naujus žmones į kompaniją, kad jie jaustųsi patogiai, sugeba pamatyti visų nuotaikas ir padaryti taip, kad be jo tauškalų (netgi šimtą kartų girdėtų) jau niekas neįsivaizduotų vakaro.

Mūsų šeimos draugai tai tikrai žino: bus Ričardas - bus smagu. Kartą nesusiturėjusi po vakarėlio papriekaištavau, kad jis dirba klounu, nėra natūralus, visad vaidina. O jis pasakė: „Aš noriu gyventi taip, kad aplink mane visi juoktųsi. Galės verkti, kai mane laidos".

Iš pradžių ir buvo nelengva gyventi su tokiu gyvsidabriu, bet laikui bėgant pripratau. Dabar jau ir aš neįsivaizduoju vakarėlių be savo nuostabaus vyro...

Bet jei esate jauna ir nepraėjusi visų santuokos slenksčių, galbūt kai ką jums derėtų žinoti apie savo vyrą, jei jis yra kompanijos siela. Mano vyrelis jau susitupėjo, bet kai buvo jaunas...

Kompanijos siela yra nepaprastai malonus, mielas, šmaikštus vyras, kuris lengvai bendrauja. Jis moka neįžeisdamas pašiepti draugą, sakyti įdomius tostus, pasakoti anekdotus ir sakyti damoms komplimentus. Jis žino visas naujausias paskalas ir naujienas. Vakarėlyje kompanijos siela gali padainuoti, pašokti ir papasakoti jums begalę įdomių pokštų. Įsivaizduokite, kad jums labai pasisekė ir savo kelyje sutikote būtent tokį vyrą.

Galvojate, kad jam esate vienintelė ir nepakartojama? Deja, deja... Jis renkasi didelę auditoriją, jį traukia didelės kompanijos, kur galima sutikti ir moterų. Dviese galite būti tik trumpą laiką, nes toks vyras anksčiau ar vėliau rinksis kompaniją, kurioje nėra jokių rūpesčių, bet yra sukuriama jo dievinimo aura.

Gali atsitikti taip, kad visi jo draugai (o jų labai daug) pradės eiti pas jūsų mylimąjį į namus, jei jis pats negalės ateiti pas juos. Toks vyras kompanijoje yra pripratęs būti geriausiu ir nuolat žibėti. Jam reikalingas nuolatinis apsvaigimas, nauji įspūdžiai ir emocijos.

Nesikrimskite, o tiesiog susitaikykite, kad jūs tokiam vyrui atsidursite antrame plane. Ir nemėginkite konkuruoti, skaldyti pokštus netgi kietesnius nei jis. Čia padėtų moteriška kantrybė ir supratingumas. Juk kažkada vaikas, pažaidęs smėlio dėžėj, susirenka žaislus ir eina ieškoti kitos veiklos. O ta veikla gali būti priešinga jo pamėgtai - ramybė, gilūs pokalbiai, gal net tyla. Jis turi suprasti, kad prieš jus jis neprivalo vaidinti kietą povą ir kedenti plunksnų.

Tačiau būna atvejų, kai kompanijos siela taip ir lieka amžinu berniuku. Gerai, kai jaunas vaikinas mėgsta pajuokauti, tačiau stebėti besivaipantį penkiasdešimtmetį, kuris strakalioja kaip teletabis, nėra labai malonu.

Kas toliau? Praėjus šiek tiek laiko nuo pažinties su tokiu vyru pradžios (praktiškai po pusmečio, kai jums nuslinks rožiniai akiniai ir pradėsite įžiūrėti daiktų bei reiškinių esmę), suvoksite, kad jo anekdotai ir juokeliai kartojasi, o jo optimizmas ir mokėjimas nekreipti dėmesio į kasdienes problemas pradeda jus erzinti. Jūs pradėsite pastebėti, kad jis į viską žiūri su humoru, netgi į pačias sudėtingiausias problemas, su kuriomis jūs viena susitvarkyti nepajėgiate. Be to (tai svarbu), jis net nesiruošia jums padėti, o, esant pirmai galimybei, pabėga pas savo draugelius. Jis artistas, jam reikalingas fonas, ausys, akys, jis sutvertas kilnesniems tikslams (nešti džiaugsmą žmonėms) nei lopyti skyles jūsų mokesčių grafoje.

Ir kas nutiks? Tam jaunatviškam polėkiui, vertusiam vyrą skrieti per gyvenimą su humoro ugnele, išmuš akistatos valanda. Jis - jau trisdešimtmetis. Jo draugai turi savo verslą, butą ir mašiną, o jūsų linksmuolis trankosi po nuomojamus butus, vaikšto vakarieniauti pas mamą, nes visas jo atlyginimas dingo vakarėliuose.

Kokia moteris jam reikalinga? It dekabristo žmona, kuri bet kuriuo momentu bus pasiruošusi paguosti kompanijos sielą, pamyluoti jį, pamaitinti ir sušildyti. Taigi - jūsų teisė rinktis... Tačiau turite tiksliai žinoti, ko norite iš šitų santykių. Jei toks vyras jums - tik būdas maloniai praleisti vakarą, drąsiai keliaukite į pasimatymą. Pažintis su linksmuoliu atneš į jūsų gyvenimą daug pozityvių, malonių prisiminimų ir begalę naujų įspūdžių. O jei norite gyventi su kompanijos siela, būkite pasiryžusi iššūkiams.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (27)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.