Būsimą vyrą pažinsi... parduotuvėje

 (23)
Norite sužinoti apie savo išrinktąjį viską? Tuomet greičiau veskitės jį į parduotuvę! Būtent čia taps aišku, kas yra šalia jūsų...
Jis turi savo nuomonę dėl pirkinių? O gal skaičiuoja kiekvieną išleistą centą? Atidžiai stebėkite - tai pasako, koks jis bus šeimoje.
Jis turi savo nuomonę dėl pirkinių? O gal skaičiuoja kiekvieną išleistą centą? Atidžiai stebėkite - tai pasako, koks jis bus šeimoje.
© Shutterstock nuotr.

Iš pradžių užteks paprastos išvykos į prekybos centrą arba turgų. Šie vieta taps bandymų poligonu, padėsiančiu nustatyti, kas jūsų gerbėjas yra - diktatorius, skandalistas ar isterikas.

Ypač atkreipkite dėmesį, jei vyras nesiūlo jums vykti drauge į parduotuvę, o viską superka pats. Gali būti, kad susidūrėte su autoritarine asmenybe.

Vyras nuolankiai sumoka pinigus

Jei jūsų mylimasis parduotuvėje nesikiša į pirkinių pasirinkimą, o tik nuolankiai atveria savo piniginę prie kasos, vadinasi, susidūrėte su normaliu įprastu vyru. Tokių, manau, jau mažuma.

Ko gero, ypatingų siurprizų su tokiu nebus. O kai jis taps jūsų vyru, tai atiduos beveik visą atlyginimą, Tačiau! Per daug tuo nesidžiaukite, juk spręsti visas problemas teks tik jums. O jis, pavargęs po darbo, gulinės sau ant sofutės su nešiojamuoju kompiuteriu.

Aktyviai dalyvauja besirenkant

Jei parduotuvėje vaikinas aktyviai dalyvauja renkantis pirkinius, kartais ginčijasi su jumis dėl tam tikrų daiktų pirkimo tikslingumo, primygtinai laikosi savo varianto, priešais jus stovi vyras-partneris. Ir jis nepasigėdys išsakyti savo norų, o kartais netgi primygtinai reikalaus laikytis jo nuomonės.

Toks vaikinas niekada neatsidurs „po padu". Jei norite sukurti su juo rimtus santykius, jums teks kreipti dėmesį ir į jo nuomonę. Tada atitinkamai jis paisys ir jūsiškės. Iš esmės - tai beveik idealus variantas ilgalaikiams santykiams, juk vyras aktyviai dalyvaus šeiminiuose reikaluose.

Priekabus pirkėjas

Prieš ką nors nusipirkdamas, vaikinas priekabiai apžiūrinėja prekę, beveik ją išbando, išsiaiškina, kas ir iš ko ją pagamino.

Taip, su tokiu vaikinu nėra paprasta ir ne tik vizito į parduotuvę metu. Jis taip elgiasi, nes tiksliai žino savo vertę. Ir ateityje itin kabinėsis buityje, reikš jums įvairiausias pretenzijas.

Iš kitos pusės, labai malonu būti tokio reiklaus vyro mergina, juk jis yra įpratęs turėti viską, kas yra geriausia. O jūs ir esate jo idealas.

Ir visiškai gali būti, kad prie prekių jis kabinėjasi todėl, kad nori išrinkti tai, kas yra geriausia ir jums. Jei jūs jį mylite, tai galėsite prisitaikyti, jei priimsite jį tokį, koks jis yra. Nors ir kaip kartais tas smulkmeniškumas ir pedantiškumas erzintų...

Neleidžia pirkti brangių pirkinių

Jūs renkatės ne pačius pigiausius produktus, o mylimasis pasako jums pastabą, kad šie daiktai yra jums per brangūs. Tai būtų labiau suprantama, jei jūsų biudžetas būtų bendras. Kur kas blogiau, jei jūs atsiskaitote pati, tačiau vis tiek turite išklausyti vyro priekaištus dėl išlaidavimo.

Toks vaikino elgesys parduotuvėje sako, jog arba jis yra neturtingas, arba labai godus. Aišku, jei žinote, jog vaikinas nedaug uždirba, neverta reikalauti, kad jis jums pirktų brangius daiktus, kitaip jis pasipiktins tokiu jūsų elgesiu ir jausis pažemintas.

O štai jei tiksliai žinote, kad vyriškio pajamos yra pakankamos ir jis nenori nupirkti brangesnio vyno ar nusivesti į geresnį restoraną, tuomet priešais jus gobšuolis. Tad gerai pagalvokite, prieš susiedama su juo savo gyvenimą.

Parduotuvėje kelia skandalą

Jei vaikinas žiūri į viską kritiškai, garsiai abejoja prekės kokybe, priekabiai perskaičiuoja grąžą, reiškia nepasitenkinimą dėl aptarnavimo, variantai gali būti du.

Pirma, viskas taip ir buvo: pardavėjas nesąžiningas, prekė bloga ir pan. Antra, jūs susidūrėte su skandalistu ir tironu. Gali būti, jog ir kasdieniame gyvenime vyras taip pat elgsis. Kaip? Ims tikrinti,  kam ir kiek pinigų išleidote, piktinsis, jei neįtiksite su vakariene arba blogai išlyginsite marškinius. Taigi, ko gero, susidūrėte su naminiu tironu. Kuo greičiau sprukite nuo jo!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (27)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.