5 požymiai, kad jis vis dar myli buvusiąją

 (23)
Nėra nieko blogesnio, negu susipažinti su šauniu vaikinu ir po kurio laiko suvokti, kad jis tebemyli savo EX...
5 požymiai, kad jis vis dar myli buvusiąją
© Shutterstock nuotr.

Ir, deja, jūsų instinktas gali būti teisingas, nes daugelis vienišais tapusių žmonių puola vėl skubiai susitikinėti ir tai daro žymiai anksčiau, nei tikrai yra tam pasirengę, taip bandydami užpildyti širdyje žiojinčią skylę.
Jei norite būti jam kur kas daugiau, nei tik paprastas keršto įrankis, reikėtų įvertinti, ar jis tikrai subrendęs naujai meilei.Koks yra pirmasis požymis, išduodantis jo pasiruošimą? Emocinis prieinamumas. Jo širdis ir kūnas turi būti laisvi, kad jis juos galėtų padovanoti jums, vadinasi, jis neturi bandyti įsiūlyti savęs buvusiai merginai.
Tad kaip suprasti, kad jis yra emociškai prieinamas? Štai, 5 požymių, rodančių, kad jo šidris vis dar užimta, sąrašas:

1. Jo nuotaika yra nestabili. Jūs tikriausiai puikiai žinote, kad dauguma išsiskyrimų būna bjaurūs. Net gi jei jus ir įtikino, kad neesate skirti vienas kitam, jūs vis tiek atsiduriate savotiškuose amerikietiškuose kalneliuose, kuriuose jūsų nuotaika kinta nuo daug žadančio laisvės jausmo iki praradimo liūdesio. Tad būkite atsargi, jei kartais visišką jo abejingumą staiga pakeičia beprotiška aistra (tai negalite jo nuo savęs atplėšti, tai jis neskambina kelias dienas...). Visa tai parodo, kad jam dar reikia laiko išgydyti širdį ir jis dar nėra pasirengęs naujiems rimtiems santykiams.

2. Jis su mergina išsiskyrė mažiau negu prieš mėnesį. Meilė nėra jungiklis, kurį galima įjungti ir išjungti. Jei jis mylėjo tą merginą, jam prireiks laiko, kad atsikratytų psichinių, emocinių ir fizinių meilės saitų. Iš karto po išsiskyrimo paprastai būna „pirmyn - atgal" periodas, kai buvę partneriai bando atsispirti potraukiui vėl būti kartu ir suprasti, kad tai tėra tik įprotis - tai prie ko jie yra įpratę.
Jei jo gyvenime atsidursite tokiu metu, galiausiai suprasite, kad esate jo galvoje susiformavusio meilės trikampio įkaitė ir dėl to jausitės blogai. Tad jei jūsų naujasis kavalierius yra tik ką išsiskyręs su mergina, neskubėkite, kad jis turėtų užtektinai laiko nutraukti visus juos siejusius saitus. 

3. Jis dažnai mini savo buvusiąją. Ar jo galva užimta vien tik mintimis apie jus? O turėtų būti! Jei jo buvusioji mergina dažnai yra minima pokalbiuose arba jis tebevartoja žodelį „mes", kalbėdamas apie save ir ją, tai ženklas, kad ji užima labai rimtą vietą jo mintyse, o tai reiškia ir širdyje. Ar gi tai nėra raudonas pavojaus signalas? Jis tikisi iš jūsų paramos savo santykiuose su buvusia mergina! Manau, jog tikrai nėra aiškesnio ženklo, kad kažkas dar nėra pasiruošęs susitikinėti su jumis, nei šis ženklas, parodantis, kad ji tebėra jo mintyse.

4. Nuolatinis bendravimas. Nėra nieko blogo, jei su buvusiaisiais liekama draugais, jei tai tenkina jus abu. Tačiau būkite atsargi, jei jis vis dar dažnai su ja matosi ar kalbasi. Daugiau nei atsitiktiniai kontaktai su buvusia mergina yra aiškus ženklas, kad tam tikra jo dalis dar nėra nutraukusi jų ryšio. Po išsiskyrimo kiekvienam iš mūsų tenka pakeisti savęs identifikavimą nuo poros į asmens ir sukurti naujas tai palaikančias sistemas, tad buvusios merginos svarba turėtų palaipsniui trauktis į antrąjį planą. Jei ji tebėra pirmajame plane, jums ten vietos nėra! 

5. Jis dar nepasimokė. Ar atrodo, kad jis dar tebepyksta ant savo buvusios merginos: kaltina ją dėl visko ir visiškai nemato savo kaltės jiems iškilusiose problemose? Jei taip, jis dar nėra pakankamai emociškai nutolęs, kad iš šių santykių pasimokytų, o tai reiškia, kad ko gero pakartos tas pačias klaidas ir su jumis! Kai vaikinas gali ramiai papasakoti, kodėl jo paskutiniai santykiai baigėsi liūdnai, ir paaiškinti, ką ji darytų kitaip ateityje, jis yra pasirengęs pabandyti dar kartą ir turi didesnę tikimybę sėkmei.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (27)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.