Venera Liūto ženkle – stebuklingas meilės laikas, kuris patiks ne visiems

Venera Liūto ženkle karaliaus nuo liepos 12 iki rugpjūčio 5 dienos. Tai - meilės laikas, sako astrologai. Deja, bet šis romantiškas periodas patiks ne visiems.
Venera Liūto ženkle – stebuklingas meilės laikas, kuris patiks ne visiems
© Shutterstock nuotr.

Nuo liepos 16 iki liepos 19 dienos Venera ir Merkurijus globos Liūto Zodiako ženklą. Tai laikotarpis, kai galima sėkmingai užimti vadovaujamas pozicijas tiek verslo, tiek asmeniniame gyvenime.

Nuo 19 iki 21 dienos Venera ir Saturnas turės teigiamą poveikį finansams. Bus išspręsti piniginiai klausimai, kitos panašios problemos.

22-25 dienomis gali užpulti nostalgija. Iš praeities iškils seni jausmai. Tai puikus metas sutvarkyti visus nebaigtus reikalus ir atnaujinti buvusius santykius.

Liepos 30-ąją Venera pažada ypatingą dieną slaptiems meilės romanams.

Liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje dėl stebuklingo Urano ir Veneros poveikio gali gimti visiškai nauji santykiai. Ilgalaikis meilės jausmas rizikuoja peraugti į aukštesnį lygmenį.

Venerai peržengus Mergelės ženklą, dėl Marso ir Saturno poveikio sustiprės pagunda neįpareigojančiai meilei, dėl to gali kilti daug pavydo.

Kai Venera karaliaus Liūto ženkle, Avinams patariama nereikšti pretenzijų į kitų žmonių turtą, skirti daugiau dėmesio vaikams.

Jautis šiuo laikotarpiu gali prarasti tiek pinigus, tiek savo nepriekaištingą reputaciją. Pasitikite tik savo instinktais.

Vėžiams pasiseks finansų sektoriuje, tačiau reikės partnerio paramos.

Dvyniai ir Liūtai bus tikri valdovai ir valdys savo aplinką. Jie ypač gerai galėtų praleisti laiką su vaikais. Savirealizacija atneš laimės ir gyvenimo pilnatvės jausmą. Šiems Zodiako ženklams tai yra pats palankiausias laikotarpis.

Mergelės gali organizuoti atostogas ar ilgą kelionę, kur galės atsipalaiduoti nuo bendravimo.

Svarstyklės gali įsinarplioti į meilės trikampį. Dėl to šio Zodiako ženklo mylimųjų laukia sunkus laikotarpis.

Skorpionai sutiks žmogų iš praeities, kuris sukels daug teigiamų prisiminimų. Bet tik ne jų antrosioms pusėms.

Vandeniai bent trumpam ras meilę ir ramybę šeimoje. Tačiau ne be reikalo - šiuo laikotarpiu labaisvarbu daug dėmesio skirti artimiesiems ir mylimiems žmonėms.

Šauliui žadama kelionė ar išvyka, kurios metu gali užgimti stiprūs jausmai. Ši patirtis išlaisvins ir atvers naujas galimybes.

Vienintelis Ožiaragis bus nusiteikęs racionaliai. Vadovaudamasis ne jausmais, bet šaltu protu, jis per šį laikotarpį gali pasiekti daugiau nei per visus metus.

Žuvys bus pasinėrusios į nostalgiją, sugrįš į praeities jausmus. Galbūt netgi pačioje netikėčiausioje vietoje susitiks pirmąją meilę.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (1)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.

Kovo mėnesio horoskopas: kam reikės pasirūpinti sveikata, kokios laukia permainos meilės fronte

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

Kaip jūsų Zodiako ženklą paveiks artėjantis Saulės užtemimas (2)

2017 metų vasario 26 dieną, 16:53 val Lietuvos laiku įvyks žiedinis Saulės užtemimas Žuvų zodiako ženkle.

12 tragikomiškų Valentino dienos istorijų (4)

Kiekvienos moters gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kur norisi skradžiai žemę prasmegti. Šiandien pakalbėkime apie košmariškiausiai praleistas Valentino dienas.

10 filmų apie meilę, kurie sušildys jūsų širdis (2)

Yra tūkstančiai, ne, milijonai - romantiškų filmų ir jų kasmet vis daugėja. Tai tikriausiai todėl, kad pasakojimai apie meilę visada paveikia žiūrovą - kiekvienas iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu ir tam tikra forma patyrėme nuostabų jausmą - meilę.

Ką nosis išduoda apie TAVO charakterį? (15)

Dažnai sakoma - nekišk nosies, kur nereikia! Tačiau ir nekišant galima iš jos nuskaityti svarbią informaciją.

Vasario mėnesio horoskopas: kokios permainos laukia meilėje, ko tikėtis karjeroje, kokia bus sveikata (3)

Trumpiausias metų mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

JIE žili, barzdoti, pagyvenę, bet labai seksualūs FOTO (92)

Daug kartų sakėme, kad amžius tėra skaičius. Šie vyrukai jums tai įrodys.

Ji pretenduoja tapti pirma moterimi, apkeliavusia visas 196 pasaulio šalis (28)

Būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada netroško visko mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Tačiau mūsų planeta tokia didelė, kad netrukus apima abejonė, ar apskritai įmanoma aplankyti kiekvieną jos šalį.