Ką nosis išduoda apie TAVO charakterį?

 (15)
Dažnai sakoma - nekišk nosies, kur nereikia! Tačiau ir nekišant galima iš jos nuskaityti svarbią informaciją.
© Vida Press

Siūlome smagiai praleisti laiką ir paburti iš atsikišusios veido dalies. Taigi - nosies testas jums skelbia tokią tiesą apie jūsų charakterio savybes!

Tiesi nosis

Forma: būdinga tiesi linija nuo bosies pagrindo (tarp antakių) iki nosies galiuko. Tai vadinamoji klasikinė nosies forma.


Aktorė Gwyneth Paltrow.

Charakteris: Žmonės, turintys tokios formos nosį, dažnai sudaro gana šaltų žmonių įspūdį, tokių, kurie įpratę savo emocijas laikyti po devyniais užraktais.
Paprastai jie yra darbštūs, aiškiai žino, ko nori, bei pasiekia išsikeltus tikslus. Krizės laikotarpiu jie gali tapti patikimu ramsčiu kitiems žmonėms. Dažnai jiems sekasi geriau nei žmonėms su kitokios formos nosimi. Moterys su tokia nosimi yra šiek tiek egoistės. Jos atidžiai rūpinasi savo išvaizda ir mielai investuoja savo uždirbtus pinigus į grožį.

Riesta nosis

Forma: iš šono nosis primena savotišką trampliną, o nosies galiukas šiek tiek užriestas.


Aktorė Sandra Bullock.

Charakteris: riestos nosytės savininkės paprastai geros ir jautrios. Jos – optimistės, kurios mano, jog stiklinė apypilnė, o ne pustuštė. Tokios moterys kupinos energijos, turi išlavintą vaizduotę, lengvai įsitraukia į įvairias avantiūras, įskaičiuojant ir meilės – neria visa galva.
Joms itin svarbu jausti draugų bei šeimos palaikymą. Jų nerūpestingumas ir žaižaruojantis džiaugsmas kaip magnetas traukia vyrus.
Riestanosės nepasižymi labai dideliu gebėjimu koncentruotis ir bendraudamos lengvai šokinėja nuo vienos temos prie kitos. Dažnai nėra linkusios už kažką prisiimti atsakomybę.

Romėniška nosis

Forma: tiesa, gana didelė nosis, iš šono matyti nedidelė kuprelė, kuri vėl išsilygina apie nosies vidurį.

Charakteris: šios formos nosies savininko teigiamų savybių sąrašas gana įspūdingas: jėga, energija, šlovės ir garbės troškimas. Paprastai romėniškos nosies turėtojai – lyderiai savo prigimtimi, pasižymi analitiniu protu. Jiems svetimas impulsyvumas, jie mėgsta apskaičiuoti visus savo veiksmus keliais ėjimais į priekį. Beveik nejaučia jokios baimės, kai užklumpa nenumatytos aplinkybės, yra gana atsparūs stresui. Jiems patinka pakelti pirštinę – drąsiai priima iššūkius.

Erelio nosis

Forma: ji ypatinga tuo, jog nosies galiukas lengvai pakibęs, nukreiptas žemyn, link lūpų.


Visuomenės veikėja Paris Hilton.

Charakteris: tokie žmonės, kurių nosis primena snapą, gana savarankiškos asmenybės, niekada neliūdės savo išdidžioje vienatvėje.
Jie šiek tiek arogantiški, jų absoliučiai nejaudina tai, ką apie juos mano kiti. Jie visiškai nesiekia kažką įrodyti aplinkiniams, tiesiog nori mėgautis gyvenimu, ir tiek.

Bulvės nosis

Forma: būdingas gana didelis skirtumas tarp nosies pagrindo (tarp antakių) ir nosies šnervių. Nosies ilgis gali būti skirtingas, o štai nosies galas paprastai apibūdinimas „beformis“.


Aktorė Mila Kunis.

Charakteris: šios formos nosį turinčios moterys dažnai nuovokesnės ir apdairesnės už statistinį žmogų. Jos protingos, nors iš šalies gali atrodyti paprastutės, nieko ypatingos. Tokie asmenys turi neprastą humoro jausmą ir didelę „griaunamąją“ jėgą: dažnai eina per kitų galvas, nesusimąstydami apie tokias smulkmenas, kaip emocijos, tiek savo pačių, tiek ir aplinkinių.

Afrikietiška nosis

Forma: gana mėsinga nosis, priplota, su plačiomis šnervėmis.


Modelis Naomi Campbell.

Charakteris: tokios nosies savininkės – kūrybingos ir aistringos asmenybės, turi charizmą, kuri pritraukia pačių įvairiausių asmenybių. Jų šypsena kaip reta patraukli, o kalbos – įtikinamos. Jos užsispyrusios ir ryžtingos. Sėkmė tokiems žmonėms labai dažnai šypsosi, nors aplinkiniai dažnai atrodo, jog to niekada nenutiks.
Tokios asmenybės labai retai rūpinasi buities smulkmenomis, labiau linkę spręsti globalias problemas. Todėl labai atsargiai prašykite tokio asmens kažką padaryti namuose, nes jam svarbu „gelbėti pasaulį“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (5)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.

Kovo mėnesio horoskopas: kam reikės pasirūpinti sveikata, kokios laukia permainos meilės fronte

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

Kaip jūsų Zodiako ženklą paveiks artėjantis Saulės užtemimas (2)

2017 metų vasario 26 dieną, 16:53 val Lietuvos laiku įvyks žiedinis Saulės užtemimas Žuvų zodiako ženkle.

12 tragikomiškų Valentino dienos istorijų (4)

Kiekvienos moters gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kur norisi skradžiai žemę prasmegti. Šiandien pakalbėkime apie košmariškiausiai praleistas Valentino dienas.

10 filmų apie meilę, kurie sušildys jūsų širdis (2)

Yra tūkstančiai, ne, milijonai - romantiškų filmų ir jų kasmet vis daugėja. Tai tikriausiai todėl, kad pasakojimai apie meilę visada paveikia žiūrovą - kiekvienas iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu ir tam tikra forma patyrėme nuostabų jausmą - meilę.

Ką nosis išduoda apie TAVO charakterį? (15)

Dažnai sakoma - nekišk nosies, kur nereikia! Tačiau ir nekišant galima iš jos nuskaityti svarbią informaciją.

Vasario mėnesio horoskopas: kokios permainos laukia meilėje, ko tikėtis karjeroje, kokia bus sveikata (3)

Trumpiausias metų mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

JIE žili, barzdoti, pagyvenę, bet labai seksualūs FOTO (92)

Daug kartų sakėme, kad amžius tėra skaičius. Šie vyrukai jums tai įrodys.

Ji pretenduoja tapti pirma moterimi, apkeliavusia visas 196 pasaulio šalis (28)

Būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada netroško visko mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Tačiau mūsų planeta tokia didelė, kad netrukus apima abejonė, ar apskritai įmanoma aplankyti kiekvieną jos šalį.

Internautai negali atskirti: kuri yra mama, o kuri dukra? (77)

Seksualius drabužius vilkinčios blondinės traukte traukia akį, o daugelis mano, jog tai trys seserys arba draugės. Bet jie apsirinka!

89-erių močiutė drebina internetą šelmiškomis nuotraukomis (68)

Helen Van Winkle žinoma pravarde Baddie Winkle šiemet švęs jau 89-ąjį gimtadienį. Ši senolė – interneto sensacija, kuri turi 1,8 mln. pasekėjų įvairiuose socialiniuose tinkluose.

SUŠILKITE! 12 filmų apie meilę, kuri liepsnojo ir tikrovėje (5)

Sinoptikai rekomenduoja likti namuose, nes iškišus nosį į lauką, šį gali ir nukristi. Savaitgalį namuose siūlome praleisti ypač šiltai - jaukiai užsiklojus pledu, tingiai žiūrint filmus apie meilę.

Šios fotografės nuotraukos Instagrame sukėlė tikrą sąmyšį (126)

Jauna amerikiečių fotografė Ashley Armitage bando parodyti pasauliui, kaip turėtų atrodyti merginų ir moterų nuotraukos Instagramo tinkle, jei šios nustotų apsimetinėti prieš kitus ir save.