Ji pretenduoja tapti pirma moterimi, apkeliavusia visas 196 pasaulio šalis

 (28)
Būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada netroško visko mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Tačiau mūsų planeta tokia didelė, kad netrukus apima abejonė, ar apskritai įmanoma aplankyti kiekvieną jos šalį.
© Instagram nuotr.

Viena jauna moteris, Cassie DePecol iš Konektikuto, įrodė, kad tai įmanoma. Dalinamės jos įkvepiančia istorija.

Cassie kelionė prasidėjo 2015 metų liepą, kai jai tebuvo 25 metai. Dabar jai 27-eri ir vos per penkiolika mėnesių jai pavyko aplankyti 180 šalių. Per tą laiką lėktuvu ji skrido jau 254 kartus. Ir tai dar ne viskas. Cassie svajoja tapti pirma moterimi istorijoje, aplankiusia visas 196 pasaulio šalis. Ji siekia užbaigti savo precedento neturinčią misiją per 45 dienas.

PC: @supermattwilliams Sponsors: @landrover @landroverusa #landrover #landroverdiscovery #EagleCreek Location: #Malibu, CA

A photo posted by ᶜᴬˢˢᴵᴱ ᴰᴱ ᴾᴱᶜᴼᴸ| ᴼᶠᶠᴵᶜᴵᴬᴸ ᴾᴬᴳᴱ (@expedition_196) on Sep 16, 2016 at 11:42am PDT

Cassie teigia, kad ji visada norėjo pamatyti pasaulį dar nuo tų dienų, kai ėjo į mokyklą. Mergina troško naujų nuotykių ir patirčių. „Pakvaišusi svajonė“ virto galimybe aplankyti kiekvieną žemėlapyje pažymėtą šalį ir sužinoti kiek įmanoma daugiau apie jos tradicijas, istoriją, kultūrą, religiją ir ten gyvenančius žmones.

Žinoma, tai reikalavo daug lėšų. Visa Cassie kelionė aplink pasaulį kainavo jai 198 tūkstančius dolerių ir didžiąją dalį šios sumos sudarė rėmėjų pinigai. Padedama jų ši iniciatyvi jauna moteris sukūrė dokumentinį filmą apie savo unikalią kelionę. Be to, jai lėšų skyrusių prabangių viešbučių nuotraukas galite išvysti Cassie „Instagram“ puslapyje. Mainais už jų verslo reklamą ji gauna apgyvendinimo paslaugas.

Pasak pačios Cassie, nebuvo lengva pritraukti investuotojus ir ieškoti finansavimo jau keliaujant. Vis dėlto, jai pavyko tapti pasaulio ambasadore, o dabar jai teks susitikti su turizmo fakultetų studentais ir dėstytojais visame pasaulyje. Kita programa, prie kurios ji prisidėjo – vandens mėginių rinkimas. Tai padės mokslininkams ištirti mikroplastikų buvimą vandenyje.

New vlog coming up soon of my experience at #SonevaFushi in the Maldives! 🐬♻️

A photo posted by ᶜᴬˢˢᴵᴱ ᴰᴱ ᴾᴱᶜᴼᴸ| ᴼᶠᶠᴵᶜᴵᴬᴸ ᴾᴬᴳᴱ (@expedition_196) on Jul 23, 2016 at 7:25am PDT

Cassie svarbu išeiti iš savo komforto zonos ir pasinerti į neatrastas ir patrauklias pasaulio šalis. Ji taip pat nori įrodyti, kad moteris gali pati savarankiškai apkeliauti aplink pasaulį. Ne mažiau svarbus jos troškimas pasiekti naują rekordą ir įrodyti visiems, kad net ir patys ambicingiausi tikslai yra įmanomi.

Kiekvienoje šalyje Cassie vidutiniškai praleido septynias dienas. Kaip tik šiuo metu ji turėtų būti Kuboje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (5)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.

Kovo mėnesio horoskopas: kam reikės pasirūpinti sveikata, kokios laukia permainos meilės fronte

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

Kaip jūsų Zodiako ženklą paveiks artėjantis Saulės užtemimas (2)

2017 metų vasario 26 dieną, 16:53 val Lietuvos laiku įvyks žiedinis Saulės užtemimas Žuvų zodiako ženkle.

12 tragikomiškų Valentino dienos istorijų (4)

Kiekvienos moters gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kur norisi skradžiai žemę prasmegti. Šiandien pakalbėkime apie košmariškiausiai praleistas Valentino dienas.

10 filmų apie meilę, kurie sušildys jūsų širdis (2)

Yra tūkstančiai, ne, milijonai - romantiškų filmų ir jų kasmet vis daugėja. Tai tikriausiai todėl, kad pasakojimai apie meilę visada paveikia žiūrovą - kiekvienas iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu ir tam tikra forma patyrėme nuostabų jausmą - meilę.

Ką nosis išduoda apie TAVO charakterį? (15)

Dažnai sakoma - nekišk nosies, kur nereikia! Tačiau ir nekišant galima iš jos nuskaityti svarbią informaciją.

Vasario mėnesio horoskopas: kokios permainos laukia meilėje, ko tikėtis karjeroje, kokia bus sveikata (3)

Trumpiausias metų mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

JIE žili, barzdoti, pagyvenę, bet labai seksualūs FOTO (92)

Daug kartų sakėme, kad amžius tėra skaičius. Šie vyrukai jums tai įrodys.

Ji pretenduoja tapti pirma moterimi, apkeliavusia visas 196 pasaulio šalis (28)

Būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada netroško visko mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Tačiau mūsų planeta tokia didelė, kad netrukus apima abejonė, ar apskritai įmanoma aplankyti kiekvieną jos šalį.

Internautai negali atskirti: kuri yra mama, o kuri dukra? (77)

Seksualius drabužius vilkinčios blondinės traukte traukia akį, o daugelis mano, jog tai trys seserys arba draugės. Bet jie apsirinka!

89-erių močiutė drebina internetą šelmiškomis nuotraukomis (68)

Helen Van Winkle žinoma pravarde Baddie Winkle šiemet švęs jau 89-ąjį gimtadienį. Ši senolė – interneto sensacija, kuri turi 1,8 mln. pasekėjų įvairiuose socialiniuose tinkluose.

SUŠILKITE! 12 filmų apie meilę, kuri liepsnojo ir tikrovėje (5)

Sinoptikai rekomenduoja likti namuose, nes iškišus nosį į lauką, šį gali ir nukristi. Savaitgalį namuose siūlome praleisti ypač šiltai - jaukiai užsiklojus pledu, tingiai žiūrint filmus apie meilę.

Šios fotografės nuotraukos Instagrame sukėlė tikrą sąmyšį (126)

Jauna amerikiečių fotografė Ashley Armitage bando parodyti pasauliui, kaip turėtų atrodyti merginų ir moterų nuotraukos Instagramo tinkle, jei šios nustotų apsimetinėti prieš kitus ir save.