3 santuokai idealiausios moterys pagal Zodiako ženklą

 (75)
Po šiais Zodiako ženklais gimusios moterys yra tobuliausios žmonos. Jei esate susituokęs ar planuojate savo gyvenimą susieti su viena iš jų, esate laimingas žmogus. Nes tokios moterys yra idealiausias pasirinkimas!
Liūto Zodiako ženklas
Liūto Zodiako ženklas
© Fotolia nuotr.

Valdovė Liūtas

Šios moterys yra tikros valdovės, jos gali būti valdingos, stiprios ir šiurkščios. Štai kodėl būnant su Liūtėmis reikia turėti stiprios valios ir nepalaužiamą charakterį. Jos niekada nesistengia sužavėti, bent jau dėti ypatingų pastangų. Jos natūraliai, iš savo prigimties žavi ir keri aplinkinius.

Moteris Liūtė ieško partnerių, kurie stengsis dėl šeimos. Jei sužavėsite Liūtę, niekur kitur nerasite kitos moters, kuri jus labiau mylės. Jos meilė yra nesavanaudiška ir gryna. Ji visada siekia geriausio savo vyrui ir vaikams, visada pasiruošusi ginti savo artimuosius.

Karalienė Vėžys

Vėžio Zodiako ženklas
Vėžio Zodiako ženklas
© Fotolia nuotr.

Moterys, gimusios po šiuo Zodiako ženklu, jaučia stiprias emocijas savo partneriams. Todėl jos siūlo besąlygišką meilę ir yra pasirengusios dėl mylimojo padaryti absoliučiai viską. Jei nusprendėte vesti tokią moterį, žinokite, kad nesuklydote. Ji dėl savo ir šeimos laimės gali padaryti viską.

Moterys Vėžiai sukuria jaukią atmosferą namuose. Be to, jos yra puikios virėjos, todėl šeima kiekvieną dieną yra lepinama kulinariniais stebuklais! Jos taip pat yra ne tik geros žmonos, bet ir motinos. Šios moterys ieško gerų ir sąžiningų partnerių.

Imperatorienė Avinas

Avino Zodiako ženklas
Avino Zodiako ženklas
© Fotolia nuotr.

Moteris Avinas yra labai stipraus ir tvirto charakterio, visada siekia savo tikslų. Todėl jei esate pasiruošęs sujungti savo gyvenimą su tokia dvasiškai stipria moterimi kaip Avinas, turite pamiršti silpnybę.

Tokios moterys mėgaujasi aukštu socialiniu statusu, visi žiūri į jas su pagarba. O jei partneriai yra silpnesni, tai neilgai, nes moteris Avinas moka įkvėpti savo vyrą būti stipriu, atsakingu ir oriu.

Po Avino ženklu gimusios moterys gerai žino, ko tikėtis iš gyvenimo. Jos yra realistės. Jos dažniausiai būna griežtos mamos, kurios augina būsimus vadovus ir nugalėtojus. Iš partnerio visada laukia stipraus charakterio ir tikrumo gyvenime.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.

Kovo mėnesio horoskopas: kam reikės pasirūpinti sveikata, kokios laukia permainos meilės fronte

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

Kaip jūsų Zodiako ženklą paveiks artėjantis Saulės užtemimas (2)

2017 metų vasario 26 dieną, 16:53 val Lietuvos laiku įvyks žiedinis Saulės užtemimas Žuvų zodiako ženkle.

12 tragikomiškų Valentino dienos istorijų (4)

Kiekvienos moters gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kur norisi skradžiai žemę prasmegti. Šiandien pakalbėkime apie košmariškiausiai praleistas Valentino dienas.

10 filmų apie meilę, kurie sušildys jūsų širdis (2)

Yra tūkstančiai, ne, milijonai - romantiškų filmų ir jų kasmet vis daugėja. Tai tikriausiai todėl, kad pasakojimai apie meilę visada paveikia žiūrovą - kiekvienas iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu ir tam tikra forma patyrėme nuostabų jausmą - meilę.

Ką nosis išduoda apie TAVO charakterį? (15)

Dažnai sakoma - nekišk nosies, kur nereikia! Tačiau ir nekišant galima iš jos nuskaityti svarbią informaciją.

Vasario mėnesio horoskopas: kokios permainos laukia meilėje, ko tikėtis karjeroje, kokia bus sveikata (3)

Trumpiausias metų mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

JIE žili, barzdoti, pagyvenę, bet labai seksualūs FOTO (92)

Daug kartų sakėme, kad amžius tėra skaičius. Šie vyrukai jums tai įrodys.

Ji pretenduoja tapti pirma moterimi, apkeliavusia visas 196 pasaulio šalis (28)

Būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada netroško visko mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Tačiau mūsų planeta tokia didelė, kad netrukus apima abejonė, ar apskritai įmanoma aplankyti kiekvieną jos šalį.