Žongliravimas vyrais: kaip nesusimauti?

 (27)
Prisipažinsiu, po skyrybų su Gedu jaučiuosi kaip nuo šniūro nusitraukusi. Tai išgirdusi Liucija pravedė man teisingo ganymosi paskaitą.
Vyrai GALI būti jautrūs, tad nepersistenk žaisdama jais.
Vyrai GALI būti jautrūs, tad nepersistenk žaisdama jais.
© Shutterstock nuotr.

Daugelio merginų gyvenime yra toks laikotarpis, kai po išsiskyrimo su mylimu vaikinu skausmą norisi malšinti... kitų vaikinų glėby. Tik tame glėby užsilaikyti nesinori. O kam - juk visi vyrai kiaulės! Žinoma, anksčiau ar vėliau šokinėdamos iš lovos į lovą prieiname ribą. Ir kad tas finišas nebūtų skausmingas nei jums, nei „kamuoliukams", kuriais žongliruojate, dalinuosi Liucijos iš kažkur „ištraukta" žongliravimo instrukcija:

Lengvai dūžtantys kamuoliukai žongliravimui netinka
Nors mes ir galvojame, kad vyrai neturi jausmų, o į moterį žiūri kaip į mėsą „Maximos" šaldytuve, iš tikrųjų taip nėra. Yra vyrų, kurie vadinami romantikais. Jie tvirtai tiki, kad kiekvienam vyrui yra skirta ta vienintelė. Sužinojęs, kad ji vienu metu turi kelis vienintelius, jis atsisės kamputyje ir ilgai verks. Jį nuraminti galės nebent tik „Svirplio" lopšinė. Puikus produktas santuokai bei sadistiniams žaidimams, visiškai netinka žongliravimui.

Atsargiai: neleisk kamuoliukams susiliesti!

Nors tavo haremo vyrai, kitaip - "draugai su privilegijomis", ir žino, kad nesi vienuolė, o jūsų santykiai tikrai ne monogamiški, tai nereiškia, kad jų nepapiktins vaizdas, kai kitam vyrui kabi ant kaklo. Tokiais atvejais įsijungia dvigubi standartai: vyras stengiasi atlikti savo misiją Žemėje ir sėti sėklą kuo plačiau, bet kartu jis nori, kad vienintelė sėkla tavo dirvoje būtų jo. Tad jeigu nesi didelė muštynių fanatė, stenkis išvengti haremo susidūrimo.

Saugok kamuoliukus nuo įskilimo
Jei esi visiška kalė ir tokie dalykai, kaip gėris, tau neegzistuoja, gali praleisti šį punktą. Kitoms noriu patarti nežadėti vyrams to, ko nebus. Nekalbėkite apie ateitį, vaikus ir bendras atostogas, jeigu jame nematote partnerio rimtiems santykiams. Nes be apynasrio net ir didžiausias gyvulys gali neatsispirti ėdžioms su užrašu „meilė".

Nežongliruok tais pačiais kamuoliukais per ilgai
Net ir profesionalus žonglierius kamuoliukų ore amžinai neišlaiko (jis užsimano į tualetą ar tiesiog pavargsta), tad ir mano patarimas būtų neapsistoti ties tuo pačiu rinkiniu ilgiau negu mėnesį. Tuomet tai bus nebe žongliravimas, o poligamija.

Dėvėk šalmą
Na, ir paskutinis, tikriausiai svarbiausias patarimas: būk atsargi. Turiu omeny tiek saugų seksą, tiek saugų bendravimą - niekada nežinai, kas gali užplaukti vienam iš kamuoliukų: pyktis, pavydas, noras persekioti, keršyti ar tiesiog netikėta meilė be atsako, tad žinok, jog šiame žaidime svarbiausia palikti sceną dar skambant plojimams...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (7)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (47)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (23)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.