Vyrų žodžiai, po kurių moterys atsisako sekso

 (20)
Jei kalbame apie tinkamą nuotaiką mylėtis, visos knygos nurodo, kad vyrai įsibėgėja greitai, o moterims laiko nusiteikti reikia kur kas daugiau.
seksas meilė aistra pora lova
© Shutterstock nuotr.

Ir nors moteriai reikia šiek tiek daugiau laiko, kad jos nuotaika būtų tinkama įkaisti, yra vienas dalykas, kuris nutinka ganėtinai greitai - ji „atšąla“.

Vyrai yra tikri meistrai, kai reikia pasakyti ką nors netinkamo. Taip gali būti todėl, kad jų oda yra storesnė, tad su savo mylimosiomis jie juokauja šiek tiek per šiurkščiai. Arba galbūt dėl to, kad jų smegenyse trūksta mažos detalės, kuri jiems pasakytų: “Dievulėliau, tiesiog užsičiaupk! NESAKYK jai to!”

Bet kokiu atveju, jie kartais pasako netinkamus dalykus netinkamu metu. Nors dažniausiai tai padaro neturėdami blogų ketinimų.

Norite pasimokyti iš savo klaidų? Tuomet perskaitykite apie dalykus, kurie išjungs jūsų moters norą su jumis šią naktį mylėtis.

Maniau, kad laikaisi dietos.

Ne, ne, ne. Niekada NIEKADA neužsiminkite apie bet ką, kas yra susiję su maistu. Jei ji laikosi dietos, o jūs ištraukiate jos alkūnę iš didelės pakuotės su ledais, tiesiog šypsokitės ir paklauskite jos, galbūt ji norėtų šaukšto.

Sapnavau tokį beprotišką sapną apie besiglamonėjančias tave ir tavo seserį.

Kai kuriuos sapnus yra geriau pasilikti sau.

Pietavau su buvusia mergina ir ...

Visai nesvarbu, kaip pabaigsite šį sakinį. Žodžiai „Aš“, „pietūs“ ir „mergina“ yra labai bloga kombinacija, dėl kurios kokią savaitę jums teks miegoti ant sofos.

Ar matei tą aptemptą megztinį, kurį šiandien dėvėjo Agnė?

Taip, jūsų žmona jį matė. Tačiau jai tikrai nereikia (ar ji nenori) žinoti, kad jūs koncentruojate savo dėmesį ties jos draugės krūtine.

Po to, kai pietums suvalgiau tą trigubą čili sriubą ir sūrainį, visą dieną praleidau tupykloje.

Kartais per daug informacijos gali nužudyti tinkamą mylėtis nuotaiką.

Negaliu patikėti, kad nusipirkai dar vieną batų porą.

Ar tu dar neturi užtektinai? Niekada NIEKADA nekalbėkite apie moters svorį, amžių arba batų kolekciją. Taškas.

Vaikinai ir aš pagalvojome, kad iš karto po darbo nulėksime į tą naują striptizo klubą mieste.

Aha, po to kai jūs stebėsite, kaip jaunos merginos krato savo papyčius, yra itin maža tikimybė, kad jūsų žmona bus tokia pat maloni.

O kokie posakiai jus atstumia ir priverčia jūsų libido sulįsti ten, kur saulė nešviečia? Pasidalinkite jais su mumis!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.