Vyrų žodžiai, po kurių moterys atsisako sekso

 (20)
Jei kalbame apie tinkamą nuotaiką mylėtis, visos knygos nurodo, kad vyrai įsibėgėja greitai, o moterims laiko nusiteikti reikia kur kas daugiau.
seksas meilė aistra pora lova
© Shutterstock nuotr.

Ir nors moteriai reikia šiek tiek daugiau laiko, kad jos nuotaika būtų tinkama įkaisti, yra vienas dalykas, kuris nutinka ganėtinai greitai - ji „atšąla“.

Vyrai yra tikri meistrai, kai reikia pasakyti ką nors netinkamo. Taip gali būti todėl, kad jų oda yra storesnė, tad su savo mylimosiomis jie juokauja šiek tiek per šiurkščiai. Arba galbūt dėl to, kad jų smegenyse trūksta mažos detalės, kuri jiems pasakytų: “Dievulėliau, tiesiog užsičiaupk! NESAKYK jai to!”

Bet kokiu atveju, jie kartais pasako netinkamus dalykus netinkamu metu. Nors dažniausiai tai padaro neturėdami blogų ketinimų.

Norite pasimokyti iš savo klaidų? Tuomet perskaitykite apie dalykus, kurie išjungs jūsų moters norą su jumis šią naktį mylėtis.

Maniau, kad laikaisi dietos.

Ne, ne, ne. Niekada NIEKADA neužsiminkite apie bet ką, kas yra susiję su maistu. Jei ji laikosi dietos, o jūs ištraukiate jos alkūnę iš didelės pakuotės su ledais, tiesiog šypsokitės ir paklauskite jos, galbūt ji norėtų šaukšto.

Sapnavau tokį beprotišką sapną apie besiglamonėjančias tave ir tavo seserį.

Kai kuriuos sapnus yra geriau pasilikti sau.

Pietavau su buvusia mergina ir ...

Visai nesvarbu, kaip pabaigsite šį sakinį. Žodžiai „Aš“, „pietūs“ ir „mergina“ yra labai bloga kombinacija, dėl kurios kokią savaitę jums teks miegoti ant sofos.

Ar matei tą aptemptą megztinį, kurį šiandien dėvėjo Agnė?

Taip, jūsų žmona jį matė. Tačiau jai tikrai nereikia (ar ji nenori) žinoti, kad jūs koncentruojate savo dėmesį ties jos draugės krūtine.

Po to, kai pietums suvalgiau tą trigubą čili sriubą ir sūrainį, visą dieną praleidau tupykloje.

Kartais per daug informacijos gali nužudyti tinkamą mylėtis nuotaiką.

Negaliu patikėti, kad nusipirkai dar vieną batų porą.

Ar tu dar neturi užtektinai? Niekada NIEKADA nekalbėkite apie moters svorį, amžių arba batų kolekciją. Taškas.

Vaikinai ir aš pagalvojome, kad iš karto po darbo nulėksime į tą naują striptizo klubą mieste.

Aha, po to kai jūs stebėsite, kaip jaunos merginos krato savo papyčius, yra itin maža tikimybė, kad jūsų žmona bus tokia pat maloni.

O kokie posakiai jus atstumia ir priverčia jūsų libido sulįsti ten, kur saulė nešviečia? Pasidalinkite jais su mumis!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (51)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (144)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (201)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (219)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (135)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (63)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (104)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (20)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.