Vyrų kūno kalba: flirtavimas

 (2)
Ženklai, į kuriuos retai kada atkreipiate dėmesį, gali būti vienintelis būdas išsiaiškinti, ar jis jumis domisi.
Paprastai vyras pasilenkia prie jūsų, nes yra susidomėjęs ir nori pasidalyti savo asmenine erdve su jumis.
Paprastai vyras pasilenkia prie jūsų, nes yra susidomėjęs ir nori pasidalyti savo asmenine erdve su jumis.
© Shutterstock nuotr.

Pamenu, mano Ričardas, vos jį užkalbinau dar akademijoje, per kolūkio talką, iš susijaudinimo net dėžę su kopūstais sau ant kojos užsimetė. Tuomet pagalvojau, kad iš žioplumo, bet draugės kaip susitarusios tikino, kad jis jau suvystytas. Netrukus ir pati pradėjau pastebėti, jog tik mane pamatęs jis nurausta, pradeda mikčioti, ar į klešnes valytis batus. Netrukus to nebedarė, nes kelnes pradėjau skalbti ir lyginti aš. Šiaip ar taip, darkart peržvelgti nesunkiai atpažįstamų vyrų kūno kalbos ženklų sąrašą neprošal – jei savo kailiu iškart išbandyti nepavyks, iš jo bendravimo su kitomis matysite, ar turite konkurenčių.

Dažniausiai flirtuojant kūno kalbos požymiai yra šie :
- Šypsena. Visada geras ženklas, jei jis jums šypsosi.
- Akių kontaktas. Kai vyras yra jumis susidomėjęs, jis negalės atitraukti nuo jūsų akių. Stebėkite, ar jis į jus užsižiūri ilgiau, nei įprasta.
- Rankos ant klubų. Dažniausia susidomėjęs jumis vyras bus veidu ir kojomis atsisukęs į jus, rankos ant klubų. Jis gali įsikišti rankas ar kelis pirštus į kišenes ar prie diržo. Ši labai atvira poza reiškia, kad jis yra susidomėjęs ir atviras su jumis.
- Palinkęs prie jūsų. Jei stovite arti vienas kito, pokalbiui įsibėgėjus stebėkite, ar jis pasilenkia arčiau jūsų. Paprastai vyras pasilenkia prie jūsų, nes yra susidomėjęs ir nori pasidalyti savo asmenine erdve su jumis, nebent tai labai triukšminga patalpa ir jam sunku jus girdėti.                  
- Liečia jus. Dar viena priežastis, kodėl jis nori būti arčiau jūsų, kad galėtų jus paliesti. Prisilietimas gali būti labai subtilus, pavyzdžiui, jo ranka užkliudo jūsų ranką, arba jis gali būti ne toks subtilus ir tiesiog uždėti savo ranką jums ant pečių ar nugaros.

Ženklai – išdavikai 

- Pasitaiso drabužius. Palyginus su moterimis, vyrai skiria labai mažai dėmesio savo fizinei išvaizdai. Jei jis pasitaisys kaklaraištį, pasitikrins , ar jo marškiniai yra sukišti arba pasilygins švarką, vadinasi nori jums padaryti gerą įspūdį. 
- Sukryžiuoja rankas. Kai vyro rankos yra sukryžiuotos ant krūtinės, tai reiškia, kad jis, iš tiesų, nepriima jūsų žodžių ar veiksmų, net jei ir atrodo susidomėjęs. 
- Nenustygsta vietoje. Jei kreipiatės į vyrą ir pastebite, kad jis nenustygsta vietoje, ko gero, jam yra nuobodu. Pavyzdžiui:
* Nesusitelkia ties jumis ir dairosi po kambarį;
* Barbena pirštais ar judina koją;
* Nuolat kaitalioja savo padėtį, permesdamas svorį nuo vienos pusės ant kitos;
* Dažnai žvilgteli į laikrodį ar mobilųjį telefoną.     
- Antakių kilstelėjimas. Šį kūno kalbos ženklą yra sunku pastebėti, nes jis būna labai staigus. Jei pastebėsite, kad po akių kontakto su jumis jo antakiai kilsteli, tai reiškia, kad jis yra susidomėjęs. Kilstelėjus antakius akys gauna dagiau šviesos, tad jam yra lengviau jus matyti, o jo akys atrodo kviečiančios.
- Mankština raumenis.Vyrukas gali bandyti padaryti jums įspūdį mankštindamas savo raumenis. Tačiau nemanykite, kad tai atrodys kaip sporto varžybose. Šis bandymas bus kur kas subtilesnis, tačiau pastebimas, jei būsite dėmesingos.
- Paliečia savo veidą
Jei jis domisi jumis, jis ims gana dažnai liesti savo veidą. Jis taip elgiasi, nes jis yra susijaudinęs ir tai yra malonu. Kai vyras jaučia fizinį potraukį, kai kurios veido sritys tampa jautresnės. Pavyzdžiui:
* Su pirštais liečia žandus;
* Trina ar tampo ausis;
* Trina smakrą;
* Liečia lūpas.
Šie judesiai taip pat yra skirti patraukti jūsų dėmesį prie jo veido, o ypač prie lūpų, kad jūs pradėtumėte galvoti apie bučinius su juo.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (11)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (56)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.