Vyrų kūno kalba: flirtavimas

 (2)
Ženklai, į kuriuos retai kada atkreipiate dėmesį, gali būti vienintelis būdas išsiaiškinti, ar jis jumis domisi.
Paprastai vyras pasilenkia prie jūsų, nes yra susidomėjęs ir nori pasidalyti savo asmenine erdve su jumis.
© Shutterstock nuotr.

Pamenu, mano Ričardas, vos jį užkalbinau dar akademijoje, per kolūkio talką, iš susijaudinimo net dėžę su kopūstais sau ant kojos užsimetė. Tuomet pagalvojau, kad iš žioplumo, bet draugės kaip susitarusios tikino, kad jis jau suvystytas. Netrukus ir pati pradėjau pastebėti, jog tik mane pamatęs jis nurausta, pradeda mikčioti, ar į klešnes valytis batus. Netrukus to nebedarė, nes kelnes pradėjau skalbti ir lyginti aš. Šiaip ar taip, darkart peržvelgti nesunkiai atpažįstamų vyrų kūno kalbos ženklų sąrašą neprošal – jei savo kailiu iškart išbandyti nepavyks, iš jo bendravimo su kitomis matysite, ar turite konkurenčių.

Dažniausiai flirtuojant kūno kalbos požymiai yra šie :
- Šypsena. Visada geras ženklas, jei jis jums šypsosi.
- Akių kontaktas. Kai vyras yra jumis susidomėjęs, jis negalės atitraukti nuo jūsų akių. Stebėkite, ar jis į jus užsižiūri ilgiau, nei įprasta.
- Rankos ant klubų. Dažniausia susidomėjęs jumis vyras bus veidu ir kojomis atsisukęs į jus, rankos ant klubų. Jis gali įsikišti rankas ar kelis pirštus į kišenes ar prie diržo. Ši labai atvira poza reiškia, kad jis yra susidomėjęs ir atviras su jumis.
- Palinkęs prie jūsų. Jei stovite arti vienas kito, pokalbiui įsibėgėjus stebėkite, ar jis pasilenkia arčiau jūsų. Paprastai vyras pasilenkia prie jūsų, nes yra susidomėjęs ir nori pasidalyti savo asmenine erdve su jumis, nebent tai labai triukšminga patalpa ir jam sunku jus girdėti.                  
- Liečia jus. Dar viena priežastis, kodėl jis nori būti arčiau jūsų, kad galėtų jus paliesti. Prisilietimas gali būti labai subtilus, pavyzdžiui, jo ranka užkliudo jūsų ranką, arba jis gali būti ne toks subtilus ir tiesiog uždėti savo ranką jums ant pečių ar nugaros.

Ženklai – išdavikai 

- Pasitaiso drabužius. Palyginus su moterimis, vyrai skiria labai mažai dėmesio savo fizinei išvaizdai. Jei jis pasitaisys kaklaraištį, pasitikrins , ar jo marškiniai yra sukišti arba pasilygins švarką, vadinasi nori jums padaryti gerą įspūdį. 
- Sukryžiuoja rankas. Kai vyro rankos yra sukryžiuotos ant krūtinės, tai reiškia, kad jis, iš tiesų, nepriima jūsų žodžių ar veiksmų, net jei ir atrodo susidomėjęs. 
- Nenustygsta vietoje. Jei kreipiatės į vyrą ir pastebite, kad jis nenustygsta vietoje, ko gero, jam yra nuobodu. Pavyzdžiui:
* Nesusitelkia ties jumis ir dairosi po kambarį;
* Barbena pirštais ar judina koją;
* Nuolat kaitalioja savo padėtį, permesdamas svorį nuo vienos pusės ant kitos;
* Dažnai žvilgteli į laikrodį ar mobilųjį telefoną.     
- Antakių kilstelėjimas. Šį kūno kalbos ženklą yra sunku pastebėti, nes jis būna labai staigus. Jei pastebėsite, kad po akių kontakto su jumis jo antakiai kilsteli, tai reiškia, kad jis yra susidomėjęs. Kilstelėjus antakius akys gauna dagiau šviesos, tad jam yra lengviau jus matyti, o jo akys atrodo kviečiančios.
- Mankština raumenis.Vyrukas gali bandyti padaryti jums įspūdį mankštindamas savo raumenis. Tačiau nemanykite, kad tai atrodys kaip sporto varžybose. Šis bandymas bus kur kas subtilesnis, tačiau pastebimas, jei būsite dėmesingos.
- Paliečia savo veidą
Jei jis domisi jumis, jis ims gana dažnai liesti savo veidą. Jis taip elgiasi, nes jis yra susijaudinęs ir tai yra malonu. Kai vyras jaučia fizinį potraukį, kai kurios veido sritys tampa jautresnės. Pavyzdžiui:
* Su pirštais liečia žandus;
* Trina ar tampo ausis;
* Trina smakrą;
* Liečia lūpas.
Šie judesiai taip pat yra skirti patraukti jūsų dėmesį prie jo veido, o ypač prie lūpų, kad jūs pradėtumėte galvoti apie bučinius su juo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.